Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 138 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow prawo 18 arrow Basia Poleszuk na wolności.
Thursday 02 April 2020 15:50:00.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Basia Poleszuk na wolności. Drukuj Email
Wpisał: prawo   
11.12.2018.

Basia Poleszuk na wolności.https://nczas.com/2018/12/11/basia-poleszuk-na-wolnosci-po-wyjsciu-z-wiezienia-udzielila-wzruszajacego-wywiadu-video/Basia Poleszuk na wolności! Wszytko dlatego, że obecna władza „łaskawie” pozwoliła jej wspólnie z rodziną, spędzić nadchodzące święta.

Po samym wyjściu z więzienia udzieliła wzruszającego wywiadu. – Dziękuję każdemu za wysłany list, modlitwę i dobre słowo – powiedziała.

– To jest dla mnie najważniejsze, że te święta spędzę z rodziną. Dziękuję każdemu z osobna za wysłany list, modlitwę i dobre słowo… Dla mnie było to w tym czasie najważniejsze. Nikomu nie życzę takiego doświadczenia. Najważniejsza jest dla mnie teraz możliwość nacieszenia się czasem z rodziną – mówiła po opuszczeniu więzienia na antenie TV Republika.

– Wszystkie listy do mnie dotarły. Z każdym przeczytanym coraz bardziej podnosiło mnie to na duchu. Wszystkie je mam, czytałam je kilkakrotnie – powiedziała łamiącym się głosem.

– Osobiście mogę podziękować ministrowi sprawiedliwości, że sam z urzędu nakazał zbadanie tych procedur. Prokurator pierwszy złożył taki wniosek. Sam doszedł do wniosku, że taka kara jest zbyt surowa w odniesieniu do popełnionego czynu – mówił mec. Krzysztof Wąsowski.

Przypomnijmy, że Barbara Poleszuk została skazana wyrokiem sądu z sierpnia 2017 roku na 4 miesiące pozbawienia wolności za podrapanie policjanta podczas manifestacji w Białowieży w 2016 roku. Działaczka związana ze środowiskami narodowymi rozpoczęła odbywanie kary 26 października 2018 roku.

Wyrok sądu wywołał liczne słowa oburzenia wśród społeczności patriotycznej i zwykłych ludzi.

https://youtu.be/sOz8Dv68Y-0


Wesołych, pogodnych i na szczęście rodzinnych świąt Bożego Narodzenia Pani Basiu!

Zmieniony ( 11.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.