Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 18 arrow Żydzi aresztowani w Kolumbii. Wycieczki z Izraela dla zainteresowanych seksem z dziećmi
Friday 23 April 2021 04:46:01.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Żydzi aresztowani w Kolumbii. Wycieczki z Izraela dla zainteresowanych seksem z dziećmi Drukuj Email
Wpisał: Radosław Żurek   
13.12.2018.

Żydzi aresztowani w Kolumbii. Organizowali

wycieczki z Izraela dla zainteresowanych seksem z dziećmi


Radosław Żurek https://nczas.com/2018/12/13/zydzi-aresztowani-w-kolumbii-organizowali-wycieczki-z-izraela-dla-zainteresowanych-seksem-z-dziecmi-video/


Władze Kolumbii podejrzewają 14 obywateli Izraela o udział w grupie przestępczej zajmującej się organizowaniem turystyki związanej z wykorzystywaniem seksualnym dzieci. W sprawę zamieszany jest żydowski biznesmen, a także byli oficerowie izraelskiej armii.

Ośmiu podejrzanych zostało aresztowanych, w tym dwóch obywateli Kolumbii. Jeden z nich był oficerem miejscowej policji i przekazywał liderowi grupy przestępczej, Mor Zoharowi tajne informacje, które ułatwiały prowadzenie przestępczego procederu. Za pozostałymi podejrzanymi wydane zostały międzynarodowe listy gończe. Jeden z obywateli Izraela jest podejrzany o morderstwo.

Grupa jest też oskarżona o pranie brudnych pieniędzy.

Turyści z Izraela przyjeżdżali do kolumbijskich hoteli i byli zabierani na wycieczki luksusowymi jachtami na pokładzie, których odbywały się prywatne imprezy z alkoholem i narkotykami, a także seksem.

Turyści mogli wybierać spośród prostytutek, nieletnich i dzieci, które były oferowane jako niewolnicy seksualni. Dzieci i nieletni otrzymywali równowartość 60-120 $ za każde „spotkanie” z turystami z Izraela.

Kolumbijskie władze przeprowadziły akcję zatrzymania członków przestępczej grupy na terenie kilku posiadłości, między innymi spa w Santa Marta, hostelu w Bogocie, a także willi „Casa Medellin”. Władze skonfiskowały nieruchomości warte 45.000$.

Przestępcy rekrutowali dzieci z ubogich rodzin i zmuszali do pracy w charakterze prostytutek. Pieniądze z przestępczego procederu inwestowali w nieruchomości lub wykup lokalnych firm.

Śledztwo rozpoczęło się w 2016 roku po zabójstwie obywatela Izraela Shai Azran w Medellin. Pokłócił się on z innym Żydem o sprzedaż jednej z nieruchomości.

Główny podejrzany, Assi Ben-Mosh, został deportowany z Kolumbii w listopadzie 2017 za przestępstwa narkotykowe, stręczycielstwo wobec dzieci oraz przestępstwa podatkowe.

Źródło: Haaretz

Zmieniony ( 13.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.