Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Sejm i to drugie arrow Insynuuję, że wicepremier Schetyna jest nie agentem jakimś. Insynuuję, że jest funkcjonariuszem.
Friday 10 April 2020 02:17:56.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Insynuuję, że wicepremier Schetyna jest nie agentem jakimś. Insynuuję, że jest funkcjonariuszem. Drukuj Email
Wpisał: poseł Robert Majka   
17.12.2018.

Insynuuję, że wicepremier Schetyna jest nie agentem jakimś.

Insynuuję, że jest funkcjonariuszem.

Zaskoczenie w Sejmie. Poseł odtworzył wypowiedź Grzegorza Brauna i zaapelował: "Domagam się, aby ujawniono przeszłość Schetyny". WIDEO

https://wpolityce.pl/polityka/425790-zaskakujacy-apel-poslapowolal-sie-na-slowa-grzegorza-brauna

wPolityce.plPodczas wczorajszej debaty dot. wotum nieufności wobec rządu premiera Mateusza Morawieckiego zdarzały się wystąpienia, które rozbawiały posłów. Jednym z nich było to Grzegorza Schetyny, gdy mówił o ekspertach PO przebudowujących system podatkowy. Innym było wystąpienie niezrzeszonego posła Roberta Majki. Z mównicy sejmowej odtworzył fragment wypowiedzi Grzegorza Brauna…

Panie przewodniczący Schetyna, powiem tak, jestem w szoku o tym, o czym pan mówi. Przypomnę słowa Grzegorza Brauna, który mówił między innymi o tym, że… - mówił z mównicy sejmowej poseł Majka, po czym odtworzył z telefonu wypowiedź Grzegorza Brauna:
Insynuuję, że wicepremier Schetyna jest nie agentem jakimś. Insynuuję, że jest funkcjonariuszem.

Słowa Brauna rozbawiły część posłów, inni byli nimi zniesmaczeni.

To nie podoba się Państwu, bo Grzegorz Braun mówi prawdę. Dlatego ja z tej trybuny domagam się, aby ujawniono przeszłość Grzegorza Schetyny i Donalda Tuska. Dość rządów agentury w Polsce! - apelował poseł Majka.

https://youtu.be/J78x6YI-0y8

Zmieniony ( 17.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.