Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 59 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow migranci, wymuszanie z UE arrow Wspomnienia entuzjastki z Euroweek: Laski same chciały wepchnąć im język do gardła.
Saturday 18 January 2020 12:52:34.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Wspomnienia entuzjastki z Euroweek: Laski same chciały wepchnąć im język do gardła. Drukuj Email
Wpisał: entuzjastki z Euroweek   
18.12.2018.

Wspomnienia entuzjastki z Euroweek: Laski same chciały wepchnąć im język do gardłahttps://www.magnapolonia.org/wspomnienia-z-euroweek-laski-same-byly-w-stanie-wepchnac-im-jezyk-do-gardla/

Jedna z uczestniczek obozów organizowanych przez Fundację Euroweek postanowiła stanąć w ich obronie, jako że nie może już czytać – cytujemy – „p***dolenia w większości nietolerancyjnych, ukierunkowanych politycznie ludzi”. Czepianie się Euroweeku to „ciemnogród, dyskryminacja i rasizm”. Dla niej te obozy, mające rozwijać „świadomość różnorodności transkulturowej”, stanowią pozytywne doświadczenie.

Nie rozumie ona krytyki, jaka spadła na organizatorów Euroweek. Oburza ją brak „szacunku do innych narodowości i ludzi innego pochodzenia”. Wstyd jej za osoby, które się na temat Euroweeku wypowiadają i go krytykują…

A co w temacie obściskiwania przez dorosłych, śniadych facetów polskich nastolatek, całowania ich, sadzania ich sobie na kolanach, co z zarzutami molestowania seksualnego? Dziewczyna odpowiada zdecydowania, że „nie robili nic bez przyzwolenia drugiej osoby”.

Poza tym byłam świadkiem rywalizacji lasek o wolontariuszy, gdzie same były w stanie wepchnąć im język do gardła – dodaje uczestniczka obozu Euroweek.Zmieniony ( 19.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.