Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Proste rozwiązania arrow S. Krajski, M. Dakowski o energetyce, masonerii i niszczeniu naszej wolności. BRZYTWA.
Tuesday 07 April 2020 11:48:03.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
S. Krajski, M. Dakowski o energetyce, masonerii i niszczeniu naszej wolności. BRZYTWA. Drukuj Email
Wpisał: S. Krajski, M. Dakowski   
18.12.2018.

S. Krajski, M. Dakowski o energetyce, masonerii i niszczeniu naszej wolności

https://www.youtube.com/watch?v=9F8-eKTeeQk

35 minut

Znaczenie energii odnawialnych, ślepota władz energetyki, agresja importowanego gazu, LNG, smok czy smog? Tanie paliwo do traktorów i silników diesla – zakazywane, tępione. Złowroga rola straży miejskiej.

Rządzą nami socjaliści. Groźny slogan „zrównoważonego rozwoju”.

Budowanie nam świata - z pozorami wolności. Celowe zmiany świadomości ludzi - by ludzie stali się uzależnieni od „władzy” czy sztucznie tworzonej mody. Które grupy na świecie do tego dążą? Rola nośników energii w polityce powodowania wojen. Wykorzystanie energii ze Słońca może usunąć przyczyny wojen o energie.

Książka o tych sprawach:

O energetyce - dla zwykłych ludzi i dla "humanistów"

Zmieniony ( 18.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.