Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Proste rozwiązania arrow S. Krajski, M. Dakowski o energetyce, masonerii i niszczeniu naszej wolności. BRZYTWA.
Sunday 25 October 2020 03:12:16.30.
migawki
 

24.10.20 Bielsko-Biała Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy od 14-tej

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
S. Krajski, M. Dakowski o energetyce, masonerii i niszczeniu naszej wolności. BRZYTWA. Drukuj Email
Wpisał: S. Krajski, M. Dakowski   
18.12.2018.

S. Krajski, M. Dakowski o energetyce, masonerii i niszczeniu naszej wolności

https://www.youtube.com/watch?v=9F8-eKTeeQk

35 minut

Znaczenie energii odnawialnych, ślepota władz energetyki, agresja importowanego gazu, LNG, smok czy smog? Tanie paliwo do traktorów i silników diesla – zakazywane, tępione. Złowroga rola straży miejskiej.

Rządzą nami socjaliści. Groźny slogan „zrównoważonego rozwoju”.

Budowanie nam świata - z pozorami wolności. Celowe zmiany świadomości ludzi - by ludzie stali się uzależnieni od „władzy” czy sztucznie tworzonej mody. Które grupy na świecie do tego dążą? Rola nośników energii w polityce powodowania wojen. Wykorzystanie energii ze Słońca może usunąć przyczyny wojen o energie.

Książka o tych sprawach:

O energetyce - dla zwykłych ludzi i dla "humanistów"

Zmieniony ( 18.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.