Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 18 arrow TVP Kury: Zakaz Michalkiewicza, Gadowskiego, Sumlińsk., Żebrowsk., Brauna, Karonia, Cejrowskiego....
Thursday 28 May 2020 02:26:15.29.
W Y S Z U K I W A R K A
TVP Kury: Zakaz Michalkiewicza, Gadowskiego, Sumlińsk., Żebrowsk., Brauna, Karonia, Cejrowskiego.... Drukuj Email
Wpisał: Kura, PoPiS   
30.12.2018.

TVP Kury: Zakaz Michalkiewicza, Gadowskiego, Sumlińskiego, Żebrowskiego, Brauna, Karonia, Cejrowskiego, polityków Ruchu Narodowego, Słomki.

Adam Słomka: Otrzymałem pismo z TVP, że mam zakaz wstępu do programu “Studio Polska”


CzarnaLimuzyna

https://www.ekspedyt.org/2018/12/29/adam-slomka-otrzymalem-pismo-z-tvp-ze-mam-zakaz-wstepu-do-programu-studio-polska/Adam Słomka jest kolejną osobą, która dołączyła do licznego grona zbanowanych przez mieszane kierownictwo TVP. Dotychczas zakaz wstępu obejmował następujących prawicowych publicystów: Michalkiewicza, Gadowskiego, Sumlińskiego, Żebrowskiego, Karonia, Brauna, Cejrowskiego. Nie zaprasza się również polityków opcji narodowej i katolickiej.

Otrzymałem pismo z TVP, że mam zakaz wstępu do programu TVP.Info “Studio Polska”. Zatem Polacy, płacący abonament RTV, powinni protestować przeciwko promowaniu dewiacji kosztem środowisk patriotycznych! – napisał na Twitterze weteran walki z pierwszą komuną

Przypominam, to o czym niedawno pisałem

TVP, czyli antypolskie i antykatolickie misie z telewizyjnego okienka

Gołym okiem widać, że polski kapitał nie gwarantuje ani poziomu moralnego, ani rzetelności dziennikarskiej zatrudnionych w tym przybytku wyrobników. Obok cenzury funkcjonuje zakaz dla prawicowych publicystów:  Michalkiewicza, Gadowskiego, Sumlińskiego, Żebrowskiego, Brauna, Karonia, Cejrowskiego oraz polityków Ruchu Narodowego.

Za to w ramach parytetu na opozycję względem tradycyjnej polskości oraz z powodu głupoty lub ze względu na promocję antykulturowego marksizmu zaprasza się: Biedronia, Zandberga, Czarzastego, Ikonowicza, a nawet Mariana Kowalskiego, któremu jeszcze niedawno ściekała obficie po twarzy ślina pastora Chojeckiego, plującego na katolicyzm. Na zaproszenie Michała Rachonia pojawiła się nawet ze śladowym poparciem konkubina Ryszarda Petru, pani Schmidt.

Za politykę dezinformacyjną w TVP odpowiada desant od Sakiewicza, czyli środowisko nazywane „prawą stroną Gazety Wyborczej” - mające za zadanie przerabiać zwolenników PiS na skończonych idiotów – panowie Wildstein Dawid cieszący się opinią wśród przyjaciół: „ najbardziej wpływowego dziennikarza żydowskiego w Polsce” oraz pan Pereira szczujący gorszy sort na Witolda Gadowskiego za parę słów prawdy o imigrantach sprowadzanych przez PiS. Pereira ma również na sumieniu kłamstwa na temat negocjacji przed Marszem Niepodległości.

Do tej grupy należy włączyć “cudownie” odwróconą  panią Ogórek, współprowadzącą “Studio Polska”

=============

Tak kłamie Magdalena Ogórek:

https://youtu.be/eXg7s_fh__I

44 sekundy...

Zmieniony ( 30.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.