Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 73 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Niemcy 18+ arrow "Kolonia weszła w nowy rok spokojnie - gwałt na Starym Mieście" - pisze "Kölnischer Rundschau".
Monday 14 October 2019 22:19:33.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Kolonia weszła w nowy rok spokojnie - gwałt na Starym Mieście" - pisze "Kölnischer Rundschau". Drukuj Email
Wpisał: Makrela   
02.01.2019.

"Kolonia weszła w nowy rok spokojnie – gwałt na Starym Mieście" – pisze "Kölnischer Rundschau".

Jak precyzuje „Deutsche Welle”, oprócz gwałtu doszło m.in. do 86 uszkodzeń ciała i sporej bitwy z policją w imigranckiej dzielnicy. Trzech funkcjonariuszy zostało rannych.

https://www.tvp.info/40681229/sylwester-w-kolonii-spokojny-250-przestepstw-w-tym-gwalt-i-bitwa-z-policjaKölnischer Rundschau”, osoby przybywające na plac przed katedrą, gdzie odbywała się miejska impreza, mogły dzięki specjalnym plakatom dowiedzieć się, że należy świętować spokojnie.

=============================

Generalnie do Kolonii wróciła normalność. Bardzo mnie to cieszy – powiedziała cytowana przez media nadburmistrz Kolonii Henriette Reker.

Podczas imprezy noworocznej na kolońskim Starym Mieście doszło do gwałtu na 28-letniej turystce z południa Niemiec. Odnotowano także siedem innych przypadków napastowania seksualnego; ogółem przyjęto 249 zawiadomień o przestępstwach.

Między innymi, jak podaje „Deutsche Welle”, „mimo obecności ponad 1,4 tys. policjantów w centrum Kolonii i pobliskim Leverkusen w sylwestrową noc odnotowano co najmniej 86 przypadków uszkodzenia ciała, cztery przypadki rabunku i 13 nielegalnego posiadania broni”.

Rozgłośnia informuje także o bijatyce, do jakiej doszło w zamieszkałej przez wielu imigrantów dzielnicy Meschenich. „Policjanci, którzy przybyli na miejsce, sami zostali zaatakowani przez agresywnych mężczyzn. Sytuację udało się opanować dopiero po przybyciu posiłków” – informuje „DW”.


Jak podkreśla „Kölnischer Rundschau”, osoby przybywające na plac przed katedrą, gdzie odbywała się miejska impreza, już na Dworcu Głównym mogły dzięki specjalnym plakatom dowiedzieć się, że należy świętować spokojnie.

Zmieniony ( 02.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.