Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 27 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Francja 19+ arrow Francja jest w rękach ludzi nienormalnych: Mieszkańcy bogatych krajów powinni przestać się rozmnaża
Monday 10 August 2020 01:11:29.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Francja jest w rękach ludzi nienormalnych: Mieszkańcy bogatych krajów powinni przestać się rozmnaża Drukuj Email
Wpisał: francuski minister Yves Cochet   
04.01.2019.

Francja jest w rękach ludzi nienormalnych: Mieszkańcy bogatych krajów powinni przestać się rozmnażać, by móc przyjmować migrantów.


[Dostałem z komentarzem : „Wszedłem na strony francuskie i faktycznie takie brednie gadał - cholera a ja ciemny kmiot z Podhala mam 3 dzieci :(   - Już łza mi się roni ile CO2 emitująmd]


https://www.magnapolonia.org/francuski-polityk-mieszkancy-bogatych-krajow-powinni-przestac-sie-rozmnazac-by-moc-przyjmowac-migrantow/

Były francuski minister Yves Cochet zabrał głos dla tygodnika „L’Obs” w sprawie migrantów. Według niego dla lepszego przyjęcia uchodźców kraje rozwinięte, takie jak Francja, powinny… ograniczyć rozrodczość.

Ograniczenie rozrodczości, ograniczenie liczby urodzin pozwoliłoby lepiej przyjąć migrantów, którzy stukają do naszych drzwi. Kraje rozwinięte powinny posunąć się i dać innym miejsce, ponieważ swoim stylem życia niszczą planetę. Gdyby ci bogaci przestali się rozmnażać, a zostawili to tym, którzy pukają do ich drzwi, świat byłby szczęśliwszy – stwierdził Yves Cochet, minister we francuskim rządzie w latach 2001-2002.

To nie sen. Były francuski minister Yves Cochet podnosi poprzeczkę ideologicznego szaleństwa: należy bardziej ograniczyć rozrodczość wśród Europejczyków, żeby zrobić miejsce emigrantom. Francja jest w rękach ludzi nienormalnych.

=====================

mail:  Francja jest w rękach swoich wrogów.

Zmieniony ( 04.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.