Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 111 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 19 + arrow Koncern Ringer Axel Springer przeciwko "Warszawskiej Gazecie" w sądzie. Przyjdź !!
Monday 25 May 2020 11:16:50.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Koncern Ringer Axel Springer przeciwko "Warszawskiej Gazecie" w sądzie. Przyjdź !! Drukuj Email
Wpisał: Koncern Ringer Axel Springer   
05.01.2019.

Koncern Ringer Axel Springer przeciwko "Warszawskiej Gazecie" w sądzie.

Przyjdź !!PRZYJDŹ 10 stycznia 2019 r. o godz. 11-tej do sali nr 252 Sądu Okręgowego w Warszawie przy Al. Solidarności 127.


Tam odbędzie się kolejna rozprawa w sprawie z powództwa
Marka Dekana i koncernu Ringer Axel Springer przeciwko „Warszawskiej Gazecie”. 

APEL DO CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW „WARSZAWSKIEJ GAZETY” ! 
Szanowni Państwo,

Już dziś jest ten moment, kiedy trzeba stanąć twardo w obronie polskich wartości, w obronie prawa do bycia Polakiem we własnym kraju.

Przez wszystkie lata, od kiedy ukazuje się „Warszawska Gazeta”, bronimy tych, którzy czują się pokrzywdzeni, zastraszeni i lekceważeni we własnym kraju.
Wspieramy rodziny, którym odbierane są dzieci, narodowców, ruchy antyszczepionkowe, członków Krucjaty Różańcowej – wspieramy wszystkich wyśmiewanych i wyszydzanych za swoje poglądy, wszystkich oszukanych przez polityków, wszystkich skrzywdzonych nierozliczonymi aferami. Opisujemy po nazwisku zdrajców Polski, sługusów niemieckich interesów, antypolonitów.


DZISIAJ TO MY PROSIMY O OBRONĘ TEGO, CO REPREZENTUJEMY!
Dzisiaj zwracamy się do tych wszystkich, których broniliśmy i bronić będziemy, aby przyszli na proces wytoczony nam przez niemiecki koncern Ringer Axel Springer oraz jego szefa Marka Dekana.
Apelujemy, by przyszli i stanęli w naszej obronie!

Niemiecki koncern medialny nie ustaje w wysiłkach oskarżania „Warszawskiej Gazety” – tygodnika polskiego, katolickiego, narodowego, stojącego na straży polskich tradycji, historii i kultury, dającego miejsce wszystkim tym, którym inni go odmawiają.

NIE PO RAZ PIERWSZY NIEMCY CHCIELIBY NARZUCIĆ NAM SWOJE PORZĄDKI W NASZEJ OJCZYŹNIE!

Trwa starcie cywilizacji prawdy i kłamstwa! Trwa walka o niezależność polskich mediów, o prawo do swobody wypowiedzi w Polsce, które znowu chcą nam odebrać Niemcy!

PRZYJDŹ 10 stycznia 2019 r. o godz. 11.00 do sali nr 252 Sądu Okręgowego w Warszawie przy Al. Solidarności 127.

Tam odbędzie się kolejna rozprawa w sprawie z powództwa Marka Dekana i koncernu Ringer Axel Springer przeciwko „Warszawskiej Gazecie”.

Szanowni Państwo!

Trzeba pamiętać o jednym – walka o „Warszawską Gazetę” to walka o prawdę na temat tego, co dzieje się w Polsce i na świecie. Jeśli dziś Niemcy zniszczą nas, jutro zabronią i Państwu prawa do własnych poglądów.

Nie mogą Państwo na to pozwolić!

To walka już nie tylko o prawo do istnienia i przyszłość „Warszawskiej Gazety”, ale nas wszystkich – polskich patriotów, stojących po stronie Boga, prawdy i godności naszego narodu. Dla przyszłych pokoleń musimy tę walkę wygrać!
Zapraszamy wszystkich!

Sąd Okręgowy w Warszawie Al. Solidarności 127

10 stycznia 2019, godz. 11.00 sala 252

Niech Niemcy i inni wrogowie Polski zobaczą, jak wielu nas jest, niech usłyszą po raz kolejny ROTĘ, niech się dowiedzą po raz kolejny, że nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił!”

Piotr Bachurski, redaktor naczelny


Zmieniony ( 05.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.