Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 82 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Biskupi, kardynałowie 19 arrow Dni Islamu. Czy katolicy powinni przejść na islam i dlaczego. O teologii ginekologicznej.
Sunday 20 September 2020 14:09:29.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Dni Islamu. Czy katolicy powinni przejść na islam i dlaczego. O teologii ginekologicznej. Drukuj Email
Wpisał: Adam Jastrzębski   
10.01.2019.

Dni Islamu. Czy katolicy powinni przejść na islam i dlaczego.

O teologii ginekologicznej.

Salem Alejkum: Adam Jastrzębski

Od nastu chyba już lat, nasz dzielny Episkopat podtrzymuje przemiłą tradycję dni islamu.

W ubiegłym roku arcybiskup dużej archidiecezji wygłosił długą laudację na cześć religii wielkiego proroka Mahometa. Chociaż laudacja była długą i podniosłą nie można było się dowiedzieć, czy katolicy powinni przejść na islam i dlaczego. Jedyną wskazówką była enigmatyczna wzmianka o ciekawej eschatologii w Koranie– czyli o „życiu po życiu”.

Ponieważ zabrakło istotnych danych o tym co Ekscelencja miał na myśli, pozwoliłem sobie na popuszczenie wodzy fantazji ( cóż głodnemu chleb ma myśli) i pomyślałem od razu o pięknych, cycatych hurysach, zaspokajających wszelkie możliwe … no mniejsza z tym. Zgodnie z Koranem: bez względu na ilość zbliżeń one zawsze będą dziewicami. Czy to nie jest wystarczających wyjaśnieniem dlaczego islam jest aż tak popularnym?

Jestem głęboko przekonany, że gdyby tak nasi czcigodni biskupi więcej raczyli poświęcić uwagi teologii ginekologicznej, to efekty ich działalności apostolskiej byłyby lepsze o niejeden raj islamski.

Brak szczegółów w tak istotnej kwestii rodzi masę kolejnych pytań. Niejasną jest np. sprawa czy pobożny muzułmanin - który zarezał 5 „niewiernych” będzie miał pięć razy więcej hurys niż ten, który zabił tylko jednego. Czy będzie mógł – o własnych siłach- „obcować” ze wszystkimi? Czy będzie potrzebował viagry? Czy będzie ona bez ograniczeń? Czy będzie tam antykoncepcja, czy trzeba będzie budować żłobki i przedszkola dla małych muzułmaniąt? Czy będzie 500+? Czy będą one wychowywane przez rodziców homo, czy hetero-płciowych?

Jaka będzie nagroda dla skonwertowanych biskupów, którzy zamiast porno- laleczek wolą chłopców? Jaka będzie nagroda dla Pań? Czy każda z nich może – bez względu na naturalne predyspozycje - stać się ponętną hurysą? Czy te rajskie fiki- miki będą dla nich przyjemnością, czy pokutą? Czy będą miały wybór pomiędzy np. Rasputinem a p. Biedroniem lub JE Petzem? A co z tymi dwoma ostatnimi, którzy mogą nie lubić hurys. Czy to będzie nagroda, czy kara? Czy te hurysy będą realnymi kobietami, czy tylko laleczkami nadmuchanymi z rajskiego lateksu?

Czcigodni biskupi: swoimi niedopowiedzeniami narażacie kobiety i gejów na stan wiecznego niezdecydowania!

W najbardziej jasnej sytuacji jest tu Rasputin, ale iluż to hetero może mu dorównać? Gdzież więc zamierzacie szukać materiału na konwersję? Dopóki nie wyjaśnicie tak istotnych kwestii, Wasze owieczki i barany będą się tylko pogrążać w głupich domysłach a gdzie domysły tam brak porozumienia, na czym musi ucierpieć dialog i Duch Asyżu.

Zmieniony ( 10.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.