Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 32 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow PO-PIS płacze nad tą trumną
Sunday 23 February 2020 00:30:33.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
PO-PIS płacze nad tą trumną Drukuj Email
Wpisał: Piotr Błaszkowski   
17.01.2019.

PO-PIS płacze nad tą trumnąPiotr Błaszkowski https://wrealu24.pl/po-pis-placze-nad-ta-trumna/

Parafrazując słynną frazę Stanisława Stroińskiego po politycznym zabójstwem prezydenta Gabriela Narutowicza w 1922 r., możemy powiedzieć „PO-PIS płacze nad tą trumną”.

Tak jakby ideowy, zasadniczy, fundamentalny konflikt naszego czasu zniknął przez morderstwo kolekcjonera cudzych pieniędzy, kryminalisty i schizofrenika na  kolekcjonerze mieszkań  i liberalnym polityku  Pawle Adamowiczu.

===============

https://wrealu24.pl/wp-content/uploads/2019/01/hipokryta-500x640.jpg

=================

Dlatego prawico znaj miarę!

Po Marcelim Handelsmanie, Mieczysławie Michałowiczu, Wincentym Rzymowskim, Mikołaju Kwaśniewskim, Romualdzie Millerze (wszyscy ekskomunikowani masoni i zaangażowani politycznie w międzywojniu) też byście płakali? Poza smutkiem i zadumą nad potępionymi, nic nie jesteśmy im winni.

Po Jacku Kuroniu, Bronisławie Geremku, Tadeuszu Mazowieckim też byście nosili  żałobę? Dzierżyński i Bierut też byli etnicznymi Polakami, ale nic z tego pozytywnego wynika.

Sprawa śmierci Adamowicza pokazuje, jak PIS jest blisko PO, jaka cienka jest granica ideowa między tymi formacjami. Zresztą są z tego samego pnia Rewolucji. Chcecie “frontu jedności narodu”?

Adamowicz był funkcjonariuszem tej całej, wielkiej globalnej zmiany, którą fundują nam globalni marksiści. Czy Adamowicz nie sygnował dokumentu z innymi prezydentami liberalnych miast, aby wbrew władzom Najjaśniejszej Rzeczpospolitej sprowadzić nowe ludy osiedleńcze, występujące pod propagandową nazwą „uchodźcy”? Takie działania wyczerpują znamiona czynu zabronionego i kwalifikowały się katem w monarchii Piastów,  czego doświadczył wójt Albert z Krakowa.

A może trzeba przypomnieć o patronacie nad marszami sodomitów w 2016 i 2017 jakie miały miejsce Gdańsku? I o programie deprawacji dzieci, które jako pierwsze miasto w Polsce wprowadziło pod jego patronatem, o przewrotnie brzmiącej nazwie “Modelu na Rzecz Równego Traktowania” w ramach polityki antydyskryminacyjnej. Zapomnieliście o cytacie: Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza ?

13 stycznia myślałem o tym, by Adamowicza zapytać publicznie jakie stosunki łączyły go z ks. prałatem Henrykiem Jankowskim, na którego parafii był ministrantem. Jeśli Jankowski był pedofilem, niech go oskarży, a jak zarzuty są nieprawdziwe, i są częścią propagandowej nagonki, niech broni jego dobrego imienia. Nie zrobił niczego do swojej śmierci. Tchórz, w obu wypadkach winny.

Wielu zarzuci mi nie czułość wobec majestatu śmierci człowiek. Ale przywołam obrazek, jaki osobiście widziałem, walcząc z afirmacją sodomii na ulicach miasta Gdańska. Opętane twarze i wręcz metafizyczne Zło.

Można spojrzeć jeszcze inaczej, teologiczne. Bóg jest zazdrosny o katolicką Polskę. Nie wypuści jej ze swych rąk. Pierwej wycofa się, wydając nas pastwę naszych namiętności, by oczyścić Ojczyznę ze złego. Czyż Bóg nie dopuszcza zła, by wyprowadzić z tego większe dobro?

Stęsknionym po zmarłym prezydencie, już ikony i “męczenniku” liberalnego paradygmatu, przypominam, że zobaczycie go na Sądzie Ostatecznym, ale czy po stronie kozłów, czy owiec tego wam nie powiem, gdyż tego nikt nie wie.

A ty Prawico walcz dalej i nie ulegaj emocji chwili. I pomódl się za duszę śp. Zmarłego. Jeśli nie jest potępiony, bardzo tego potrzebuje. RIP

Zmieniony ( 17.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.