Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 118 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Minister [wieczny] Naimski .:. "Iran jest zagrożeniem dla pokoju, w tym dla Izraela"
Thursday 02 April 2020 15:34:04.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Minister [wieczny] Naimski .:. "Iran jest zagrożeniem dla pokoju, w tym dla Izraela" Drukuj Email
Wpisał: Minister Piotr Naimski .:.   
18.01.2019.

Minister Naimski .:. "Iran jest zagrożeniem dla pokoju, w tym dla Izraela"

Tylko pod żydowsko-amerykańskim butem możemy zasmakować prawdziwego Zachodu!

https://medianarodowe.com/pisyjonistyczny-minister-iran-jest-zagrozeniem-dla-pokoju-w-tym-dla-izraela/Minister Piotr Naimski (Prawo i Sprawiedliwość) z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w wywiadzie dla Radia Wnet pozwolił sobie na stwierdzenie, jakoby Iran zagrażał światowemu pokojowi.

[Piotr Naimski - od trzech dekad nieprzerwanie u steru "Polin". M. Dakowski]

W ten sposób polityk PiS argumentował zasadność zorganizowania przez USA na polskiej ziemi anty-irańskiej konferencji w Polsce.

Iran jest zagrożeniem. Iran jest zagrożeniem dla pokoju światowego i w tym sensie Polska, która oferuje miejsce dla tej wielonarodowej konferencji […] jest państwem, które aktywnie w tym procesie przeciwdziałania agresji w skali globalnej uczestniczy” – mówił Naimski (PiS) w wywiadzie dla Radia Wnet. 

Naimski argumentował również zasadność organizowania anty-irańskiej konferencji „sojuszniczymi stosunkami polsko-amerykańskimi”, jak również „więzami sojuszniczymi ze światem Zachodu”. 

Ameryka jest potrzebna Europie. Więzy transatlantyckie powinny być na różne sposoby wzmacnianie. To jest sfera geopolityczna, którą przez kilka dziesięcioleci nazywaliśmy po prostu Zachodem […] tę wież kulturową, cywilizacyjną, ale także i strategiczną, geopolityczną warto podtrzymywać, i warto budować, i warto budować nowe pola do tej pogłębionej współpracy i ta konferencja warszawska jest tego wyrazem” - mówił dalej Naimski (PiS).

W dalszej części wywiadu Naimski (PiS) twierdzi, że Iran jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa całego regionu, szczególnie zaś niepokoi Piotra Naimskiego (PiS) zagrożenie dla Izraela:

Można na to popatrzeć jeszcze od innej strony. Bliski Wschód i to, co się dzieje na Bliskim Wschodzie [….] to jest fundamentalnie ważne dla pokoju światowego, tam ścierają się interesy globalnych graczy. I Iran, który jest dużym państwem, istotnym państwem […] Iran który by doprowadził do tego, że broń atomowa będzie upowszechniona w tamtym regionie, to jest Iran, który bezpośrednio będzie zagrażał bezpieczeństwu nie tylko regionalnemu […] Izrael jest zagrożony egzystencjalnie, można powiedzieć, przez cały czas od początku swego istnienia po drugiej wojnie światowej i to zagrożenie nie jest usunięte […] ale Iran jest tutaj istotnym elementem który to bezpieczeństwo też narusza„ – powiedział polityk PiS.

Radio Wnet/YouTube.com/MediaNarodowe.com

Komentarz: 

Polish death camps”, w których polscy persofobowie masowo jakoby mordowali Irańczyków, bezpodstawne roszczenia do dawnych perskich majątków w Polsce oraz szereg innych potwarzy ze strony Iranu nieuchronnie skazują nas na Oś Wolności: Polska/Polin-Izrael-USA. Kto uważa inaczej, ten nie rozumie racji stanu i uwarunkowań geopolitycznych. Tylko pod żydowsko-amerykańskim butem możemy zasmakować prawdziwego Zachodu!Zmieniony ( 20.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.