Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Francja 19+ arrow Uroczysta kolacja francuskiego ministra i Wielkich Mistrzów masońskich. "Obrona laickości".
Monday 10 August 2020 00:28:18.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Uroczysta kolacja francuskiego ministra i Wielkich Mistrzów masońskich. "Obrona laickości". Drukuj Email
Wpisał: Wielki Mistrz Wielkiego Wschodu Francji (GODF) Jean-Philippe Hubsh   
21.01.2019.

Uroczysta kolacja francuskiego ministra i Wielkich Mistrzów najważniejszych obediencji masońskich.

Wielki Wschód przedstawił plany na rok 2019.

Głównym zadaniem GODF w roku 2019 będzie obrona laickości.


http://www.pch24.pl/uroczysta-kolacja-francuskiego-ministra-i-masonow--wielki-wschod-przedstawil-plany-na-rok-2019,65620,i.html#ixzz5dF4gOM1O


Należący do masonerii francuski minister spraw wewnętrznych Christophe Castaner zorganizował 15 stycznia w paryskim Pałacu Kongresowym uroczystą kolację, na którą zaprosił Wielkich Mistrzów najważniejszych obediencji masońskich.

 Tego samego dnia, w siedzibie największej obediencji przy ulicy Cadet w Paryżu Wielki Mistrz Wielkiego Wschodu Francji (GODF) Jean-Philippe Hubsh wydał obiad dla dziennikarzy.

 W czasie tego spotkania poinformował o kolacji z Castanerem, deklarując, że głównym zadaniem GODF w roku 2019 będzie obrona laickości, gdyż istnieją próby strukturalnej modyfikacji ustawy z 1905 roku, która wprowadziła rozdział Państwa od Kościoła.

 FLC

Zmieniony ( 21.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.