Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 23 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 19+ arrow Patologie wśród "ratowników medycznych"
Wednesday 02 December 2020 04:53:34.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Patologie wśród "ratowników medycznych" Drukuj Email
Wpisał: nb   
22.01.2019.

Patologie wśród "ratowników medycznych"NB

Proszę uprzejmie o zachowanie moich danych tylko dla wiadomości Pana Profesora, ponieważ jestem czynnym lekarzem i zmagam się z niewiedzą i arogancją ratowników od czasu do czasu,(gdy np odmawiają przewiezienia pacjenta z poradni do szpitala, gdy wystawiam skierowanie, kilka razy w sytuacji zagrożenia życia).

Dopiero informacje zawarte w linkach [por. Kilkuset ratowników medycznych z nielegalnymi certyfikatami zawodowymi ] unaoczniły mi,że dobrze postrzegam porażającą niekompetencję tzw ratowników, że wiele z tych osób nie jest przeszkolonych i posługuje się sfałszowanymi certyfikatami.

Oczywiście te wiadomości przeszły praktycznie bez echa w ścierwomediach, a kilka dni później nierząd dał ratownikom podwyżki,zabierając pieniądze na psychiatrię .

We Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku, ale też z tego co wiem w Wielkopolsce, drastycznie obcięto od stycznia 2019 nakłady na psychiatrię *) .

Reasumując zabrano środki wykształconym lekarzom, którzy najpierw zdali egzaminy wstępne ,pokonując 10 osób na 1 miejsce, musieli skończyć ciężkie studia ,staż i specjalizacje, zdać trudne egzaminy państwowe, i dano te pieniądze prawdopodobnie ratownikom medycznym (czyli ludziom często z łapanki, z bardzo marnym wykształceniem, ograniczeniami umysłowymi(?), które nie pozwalały im podjąć jakichkolwiek wymagających studiów)i legitymującym się fałszywymi certyfikatami zawodowymi .

Dobra i najlepsza zmiana tak działa na niwie ochrony zdrowia. Świadomie, kilka dni po tym jak prokuratury  w całym kraju rozpoczynają śledztwa w sprawie fałszywych certyfikatów ratowników medycznych, nierząd pis daje temu środowisku podwyżki. Nie nagłośniają ofensywy prokuratur w sprawie fałszowania świadectw zawodowych, z premedytacją pozostawiając nasze zdrowie i życie w rękach dyletantów.

Być może tacy sfałszowani ratownicy "ratowali" nieświętej pamięci Adamowicza .
Kończę, bardzo dziękuję za wieloletnią pracę Pana Profesora dla Polski

NB

==================

M. Dakowski: *) z informacji nieoficjalnych słyszymy-pewnie to tylko plotki- że te pieniądze poszły właśnie na podwyżki dla ratowników medycznych i asystentki medyczne...

Zmieniony ( 22.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.