Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 123 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 19+ arrow Kilkuset ratowników medycznych może usłyszeć zarzuty wyłudzenia certyfikatów
Friday 04 December 2020 20:58:54.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kilkuset ratowników medycznych może usłyszeć zarzuty wyłudzenia certyfikatów Drukuj Email
Wpisał: polsatnews   
22.01.2019.

Kilkuset ratowników medycznych może usłyszeć zarzuty wyłudzenia certyfikatów

http://www.polsatnews.pl/wideo/kilkuset-ratownikow-medycznych-moze-uslyszec-zarzuty-wyludzenia-certyfikatow_6730733/Policja zatrzymała ratowników medycznych Pogotowia Ratunkowego w Augustowie (Podlaskie) podejrzanych o wyłudzenie certyfikatów zawodowych i pomocnictwo w wyłudzeniu dotacji unijnych. Sprawa dotyczy kilkuset ratowników w całej Polsce - poinformowała Prokuratura Okręgowa w Suwałkach.

======================

Trzy minuty relacji można sobie posłuchać w oryginale. Czemu TVKury o tym milczy??

Wszystko jest cacy? Spod dywanu nie wyjdzie?? M. Dakowski

Zmieniony ( 22.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.