Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 112 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Ochrona życia nie jest grą polityczną.
Thursday 21 October 2021 11:05:36.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Ochrona życia nie jest grą polityczną. Drukuj Email
Wpisał: Kaja Godek   
30.01.2019.

Ochrona życia nie jest grą polityczną.

Kaja Godek kontakt@zycierodzina.pl

Szanowny Panie,
Drogi Obrońco Życia Dzieci!

11 lat temu spodziewałam się narodzin mojego pierwszego dziecka. Po niespełna kilku miesiącach zapadła wstępna diagnoza podejrzenia u niego niepełnosprawności, a niebawem tę diagnozę potwierdzono.

Już wtedy zaczęto namawiać mnie do dokonania zbrodni aborcji. Lekarze w białych rękawiczkach wydali wyrok na moje dziecko – jest winny śmierci, bo nie pasuje do otoczenia. Oczywiście on miał więcej szczęścia niż obecnie wiele dzieci, które morduje się przed urodzeniem.

Gdy Wojtek miał 4 lata, zaczęłam aktywnie działać społecznie i upominać się o prawo do narodzin między innymi dla takich dzieci jak on – z zespołem Downa. Brałam udział w kilku obywatelskich inicjatywach w sprawie ochrony życia, ale przy wcześniejszych zbiórkach nigdy nie było tak ogromnej liczby podpisów, jak przy #ZATRZYMAJABORCJĘ. Pokazuje mi to z jednej strony, jak bardzo Polacy pragną ochrony życia dzieci, a z drugiej daje mi motywację do dalszej walki.

Od listopada 2017, kiedy to projekt #ZATRZYMAJABORCJĘ wraz z blisko milionem podpisów trafił do sejmu, sytuacja nie uległa większej zmianie.

Od 2 lipca 2018 kiedy umieszczono go w podkomisji nie ujrzał ponownie światła dziennego. Mimo nacisków ze strony niektórych posłów, a także obywateli odpowiedzialni za uchwalenie prawa chroniącego ludzkie życie od momentu poczęcia zdają się być głusi i niewzruszeni na fakt, że codziennie, legalnie w polskich szpitalach ginie 3 dzieci. Od chwili złożenia projektu z uwagi na jego nieuchwalenie życie straciło 1273małych obywateli!

Tym dzieciom nie pozwolono na realizację planów i marzeń. Nie dano im zobaczyć, jak piękny jest nasz świat...

Chciałabym Panu powiedzieć, że w związku z brakiem decyzji o uchwaleniu projektu ze strony partii rządzącej zdecydowałam się wystartować w tegorocznych wyborach do europarlamentu z koalicji narodowo-wolnościowej.

Proszę mi wierzyć, gdybym chciała robić karierę polityczną, już dawno miałam możliwość wybrania takiej propozycji. Nie zdecydowałam się jednak na skorzystanie z żadnej z proponowanych ofert. Dlaczego? Bo ochrona życia nie jest grą polityczną. Przez długi czas wierzyłam, że działania społeczne wystarczą, a politycy widząc aktywność obywateli przychylą się do ochrony życia.

W obecnej sytuacji, kiedy prezes PiS na grudniowym spotkaniu klubu w Jachrance wydał rozkaz, aby posłowie nie bronili dzieci przed aborcją – nie ma innego wyjścia.

Dobrzy ludzie muszą mieć opcję, na którą będą mogli głosować z czystym sumieniem – tak, by mieli pewność, że nie popierają jawnych lub zakamuflowanych zwolenników aborcji.

Chcę, żeby Pan wiedział, że nigdy w historii Polski od kiedy wprowadzono możliwość zabijania dzieci przed narodzeniem, nie byliśmy tak blisko zwycięstwa na rzecz ochrony życia. Potrzeba jednak jeszcze dużo wysiłków, a działanie społeczne musi zostać uzupełnione o komponent polityczny. Dlatego idę walczyć o możliwość narodzin dla dzieci takich jak mój syn. Wszelkie moje działania i decyzje dotyczące ochrony życia są skierowane dla dobra dzieci, naszej Ojczyzny i przyszłych pokoleń. To co uda nam się dziś wywalczyć, będzie mocno procentowało w przyszłości.

Kaja Godek
Inicjatywa 
#ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina  zycierodzina.pl

PS. Od chwili ogłoszenia startu w wyborach otrzymuję mnóstwo wyrazów wsparcia i deklaracji o poparciu w głosowaniu. Piszą do mnie dobrzy ludzie – tacy jak Pan.

Z serca dziękuję za wszystkie wyrazy życzliwości i jestem pełna nadziei, że jako europoseł będę mogła skuteczniej walczyć z wpływami europejskiej lewicy, która wywiera presję na Polskę, aby nie chroniła życia własnych dzieci. Nie ma zgody na ten dyktat!

===============================

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:

26 1140 2004 0000 3202 7615 3171

NAZWA ODBIORCY:

FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA

TYTUŁEM:

DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE


WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH

=============================

M. Dakowski:

Umieszczam tym bardziej, że STOWARZYSZENIE EUROPA TRADYCJA

stanowczo protestuje”. Tak stanowczo, jak i – anonimowo...

 

Zmieniony ( 30.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.