Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Biskupi, kardynałowie 19 arrow Spotkanie z abp Janem Pawłem Lengą w Domu Dziennikarza Foksal [video]
Thursday 09 April 2020 05:11:26.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Środa wieczór. Mały cios, po godzinie się podnieśliśmy. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Spotkanie z abp Janem Pawłem Lengą w Domu Dziennikarza Foksal [video] Drukuj Email
Wpisał: Ks. abp Jan Paweł Lenga MIC   
31.01.2019.

Spotkanie z abp Janem Pawłem Lengą w Domu Dziennikarza Foksal [video]

https://www.youtube.com/watch?v=7v_sFkBDcr0

dwie godziny.

30 stycznia 2019

Arcybiskup i Pasterz Kościoła Katolickiego w Kazachstanie z siedzibą w Karagandzie w roku 2016 - po 14. latach posługi, został karnie usunięty z zakazem odprawiania mszy świętej i głoszenia Słowa Bożego. Bezpośrednim powodem był jego List Otwarty nt. sytuacji panującej w Kościele Katolickim.

Jego miejsce pobytu, nakazane watykańskim dekretem za aprobatą Papieża Franciszka - Biskupa Rzymu, zostało wyznaczone w klasztorze o. Marianów w Licheniu Starym.

Wykonując bez szemrania polecenie i wolę watykańskiej administracji, cierpliwie znosząc ten zakaz, odprawia codziennie mszę świętą na stoliku w swoim "pokoju gościnnym", mając za oknem potężną bryłę wspaniałej Bazyliki Licheńskiej (tam nie ma zezwolenia).

Ksiądz arcybiskup przerwał zakaz milczenia, kiedy odprawił uroczystą mszę świętą, głosząc Słowo Boże w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim, we wrześniu 2018 roku.

=============================
Dziękuję za nagranie. Z tego co wiem na widowni były tłumy. Szkoda, że kamera waszej telewizji tego nie zarejestrowała, bo na pewno byłoby to lepszą reklamą dla prelegentów oraz podniosłoby oglądających na duchu i pomogło w wyborze, że warto iść tą drogą. A tak mamy 2 godziny patrzenia się w stół. Proszę na przyszłość robić to bardziej profesjonalnie.

Zmieniony ( 31.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.