Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 34 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Biskupi, kardynałowie 19 arrow Abp. Jan Paweł Lenga: Niestety ta ryba gnije od samej głowy
Monday 17 February 2020 00:15:40.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Abp. Jan Paweł Lenga: Niestety ta ryba gnije od samej głowy Drukuj Email
Wpisał: Abp. Jan Paweł Lenga   
02.02.2019.

Abp. Jan Paweł Lenga: Niestety ta ryba gnije od samej głowy

https://wrealu24.tv/na-zywo/abp-jan-pawel-lenga-niestety-ta-ryba-gnije-od-samej-glowy

1 godzina

Papież Jan XXIII zrobił wszystko, ażeby przygotować instrumentum laboris, wytyczne, które na Soborze Watykańskim II miały być rozpatrywane. Te wytyczne nie były takie złe. Jednak już po trzecim dniu, a to było dokładnie 13 października na początek Soboru, w rocznicę ostatniego objawienia Matki Boskiej Fatimskiej, moderniści, liberałowie zrobili antysobór. I ta mafia, ci kardynałowie dali inny kierunek soborowi. To było zaplanowane i przeprowadzone, tak, że sobór poszedł w tym kierunku (…).” I odnosząc się do współczesności: Niestety ta ryba gnije od samej głowy, od Watykanu”.

Takie cytaty z książki ks. abp. Jana Pawła Lengi “Przerywam zmowę milczenia” przytoczył dr Stanisław Krajski w telewizji wRealu.24.pl. (audycja nadana 29.01.2019) w odcinku zatytułowanym “Niestety ta ryba gnije od samej głowy”.

Zmieniony ( 02.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.