Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 141 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Kibice, sport, igrzyska 18+ arrow Niemieccy organizatorzy sportu - WSTYD! Co nam obca przemoc wzięła - szablą odbierzemy !!
Sunday 07 March 2021 13:13:00.32.
migawki

         19 marca 2021 Męska Droga Krzyżowa

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Niemieccy organizatorzy sportu - WSTYD! Co nam obca przemoc wzięła - szablą odbierzemy !! Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski,   
04.02.2019.

Niemieccy organizatorzy sportu z anty-talentem muzycznym. WSTYD!

Co nam obca przemoc wzięła - szablą odbierzemy !!


Mirosław Dakowski, 4 lutego 2019


… A przecież Niemcy to w przeszłości naród Wielkiej Muzyki, wielkich kompozytorów !

Tymczasem już co najmniej czwarty raz, w Oberstdorf w czasie dekoracji Kamila Stocha puścili jakiś dziwaczny marsz żałobny zamiast hymnu Polski.

Nagranie przypominało to, które Polacy usłyszeli przed rokiem po pamiętnym konkursie Turnieju Czterech Skoczni w innym niemieckim mieście - Garmisch-Partenkirchen. - Powiedziałem, że słowa ok, tylko to brzmiało jak marsz pogrzebowy - relacjonował wtedy Adam Małysz, który interweniował w tej sprawie u dyrektora Pucharu Świata Waltera Hofera. Kolejny raz nie udało się jednak Adamowi Małyszowi, dyrektorowi koordynatorowi ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN, dopilnować tych głuchych [na protesty!!} Niemców. Obiecywał, że za każdym razem wręczy im płytkę z Hymnem – i dopilnuje odtworzenia.

W lekkoatletyce ostatnio do sytuacji z bardzo niecodziennym odśpiewaniem hymnu doszło dwa razy! M. inn. takie wykonanie hymnu Polski miało miejsce podczas dekoracji kulomiotów, Michała Haratyka (złoto) i Konrada Bukowieckiego (srebro).

Konieczne jest więc polecenie Polakom - zwycięzcom zawodów, by jeśli w czasie dekoracji usłyszą jakieś dziwaczne dźwięki – schodzili „z pudła” i wraz z trenerem, w tym wypadku panem Horngacherem – szli do organizatorów z żądaniem wyłączenia ryków z głośników.

Wtedy powinni sami, raźno odśpiewać „Co nam obca przemoc wzięła – szablą odbierzemy !!”.

Zmieniony ( 04.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.