Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 12 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Papieże 19 arrow "Bóg" Franciszka tak samo ocenia prawdę i fałsz, a zatem jest, niczym diabeł, panem sprzeczności.
Tuesday 26 May 2020 01:40:05.29.
W Y S Z U K I W A R K A
"Bóg" Franciszka tak samo ocenia prawdę i fałsz, a zatem jest, niczym diabeł, panem sprzeczności. Drukuj Email
Wpisał: Franek   
06.02.2019.

"Bóg" Franciszka tak samo ocenia prawdę i fałsz, a zatem jest, niczym diabeł, panem sprzeczności.

Pluralizm religijny “pożądany przez Boga” – papież Franciszek

http://www.bibula.com/?p=106555Pluralizm i różnorodność religii, koloru skóry, płci, rasy i języka są pożądane przez Boga w jego mądrości.”

Tak mówi dokument spotkania międzyreligijnego z 4 lutego, podpisany przez papieża Franciszka i Wielkiego Imama Al-Azhar, Ahmada Muhammada Al-Tayyiba, którego uznaje się za najbardziej liberalnego Sunnitę w Egipcie.

Według Księgi Rodzaju (11), Bóg zesłał zróżnicowanie języków jako karę za grzech.

Dokument w dalszej części stwierdza, że “boska mądrość jest źródłem, z którego pochodzi prawo do wolności religijnej i prawo do bycia różnymi”.

To znaczy, że Franciszek uznaje ludobójcze rytuały Azteków za pożądaną przez Boga religię, tak samo zresztą jak Islam czy judaizm, które jawnie sprzeciwiają się Kościołowi w sprawie Trójcy Świętej czy boskości Chrystusa.

Stwierdzenie, że “Bóg” chce istnienia wykluczających się religii oznacza, że “Bóg” Franciszka tak samo ocenia prawdę i fałsz, a zatem jest, niczym diabeł, panem sprzeczności.

#newsVzutsgjknp Za: gloria.tv (2019-02-05)Zmieniony ( 06.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.