Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow owsiki arrow Cejrowski poucza Owsiaka: "Patrz człowieku jak normalni ludzie reagują"
Wednesday 21 August 2019 05:59:02.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Cejrowski poucza Owsiaka: "Patrz człowieku jak normalni ludzie reagują" Drukuj Email
Wpisał: Wojciech Cejrowski   
07.02.2019.

Cejrowski poucza Owsiaka: "Patrz człowieku jak normalni ludzie reagują"https://nczas.com/2019/02/07/cejrowski-poucza-owsiaka-patrz-czlowieku-jak-normalni-ludzie-reaguja/ 7/02/2019

--------

Wojciech Cejrowski ze sowim plastusiem:

https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/02/wojciech_cejrowski_jerzy_owsiak_barbara_piela_plastusie.jpgWojciech Cejrowski dostał ładny prezent. Barbara Piela, autorka plastusiowych animacji zdjętych z anteny przez klęczących zwierzchników TVP Info po wydumanym „antysemickim” skandalu, podarowała znanemu podróżnikowi jego plastelinową podobiznę. Cejrowski nie pozostawił tego faktu7/02/2019 bez komentarza.

Przypomnijmy. Skandal z plastusiowymi animacjami Barbary Pieli wybuchł po tym jak w jednej z animacji na stosie plastusiowych banknotów dopatrzono się żydowskiej gwiazdy Dawida, co odebrano jako antysemityzm.

Wiadomo – z Żydów żartować nie można, można tylko im czapkować.

Potem Jurek Owsiak, który także był bohaterem tej satyrycznej animacji, wypalił jak głupi, że po obejrzeniu tego odcinka „poczuł się jak w Auschwitz”. Oczywiście środowiska żydowskie nie zareagowały na te słowa, chociaż zawsze nie przepuszczają okazji żeby tresować świat w podobnych sytuacjach i mówić, że takie stwierdzenia obrażają pamięć ofiar Holokaustu.

Cejrowski po otrzymaniu swojej plastelinowej podobizny zrobił sobie zdjęcie i tak napisał na Twitterze:

„Z pozdrowieniami dla Pani Pieli oraz z pouczeniem dla Owsiaka: patrz, człowieku, jak normalni ludzie reagują na swoje wizerunki z plasteliny.”

Zmieniony ( 07.02.2019. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.