Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wybory 19 arrow Najważniejsze jest rozbicie gdańskiego układu. To nie Palermo !
Wednesday 21 August 2019 04:45:28.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Najważniejsze jest rozbicie gdańskiego układu. To nie Palermo ! Drukuj Email
Wpisał: Kandydaci na prezydenta Gdańska   
07.02.2019.

Kandydaci na prezydenta Gdańska przekazują Braunowi poparcie: „Najważniejsze jest rozbicie gdańskiego układu”.

To Nie Palermo!

Złożono 5781 podpisów, które zebrał KW Grzegorza Brauna .

https://medianarodowe.com/kandydaci-na-prezydenta-gdanska-przekazuja-braunowi-poparcie-najwazniejsze-jest-rozbicie-gdanskiego-ukladu/

Kandydaci na prezydenta Gdańska zdecydowali się przekazać swoje poparcie dla Grzegorza Brauna. Podkreślają, że najważniejsze jest rozbicie gdańskiego układu.

Kandydaci na prezydenta Gdańska, którzy zdecydowali się wycofać swoje kandydatury w nadchodzących wyborach to: Adam Stankiewicz z KWW Gdańsk To Nie Palermo!, Dorota Maksymowicz-Czapkowska z KWW Normalny Kraj, a także Piotr Walentynowicz z KWW Gdańsk Dla Mieszkańców.

Dorota Maksymowicz-Czapkowska wprost stwierdziła, że dla dobra Gdańska wszystkie pozostałe osoby również powinny przekazać poparcie Braunowi – Do podobnego zachowania wzywam pozostałych kandydatów „nienamaszczonych” przez poprzedniego prezydenta. Uważam, że w tej chwili najważniejszy jest cel, a prywatne ambicje i chęć medialnego zaistnienia powinno zejść na dalszy – pisze w oświadczeniu kandydatka.

Wybory uzupełniające odbędą się w niedzielę 3 marca.

Początkowo start w wyborach na urząd prezydenta Gdańska zapowiedziało 8 kandydatów, między innymi urzędująca komisarz Aleksandra Dulkiewicz, znany reżyser i działacz społeczny Grzegorz Braun oraz Piotr Walentynowicz.

===================================

Złożono 5781 podpisów, które zebrał KW Grzegorza Brauna .

– Świetne wieści z Gdańska: komitet wyborczy Grzegorza Brauna wiezie do komisji 5781 podpisów na 3000 wymaganych! – poinformował na Twitterze Robert Winnicki.

– Niesamowity wynik #KoalicjaProPolska w tak krótkim czasie i tak trudnym terenie jak Gdańsk w tych dniach. Gratulacje Koleżanki i Koledzy! – dodał prezes Ruchu Narodowego.

Zmieniony ( 07.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.