Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow dr. J. Jaśkowski 19 arrow Wirusomania czyli humbug, albo ściema. Grypa .
Wednesday 21 August 2019 04:45:02.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Wirusomania czyli humbug, albo ściema. Grypa . Drukuj Email
Wpisał: dr J.Jaśkowski   
07.02.2019.

Wirusomania czyli humbug, albo ściema.

Grypa .


Z cyklu; 'P- 319. Państwo istnieje formalnie.dr J.Jaśkowski


Motto:

Nie ma nic straszniejszego, aniżeli czynna ignorancja.-Wolfgang von Goethe.


Teorie L. Pasteura i przypisane  L. Jennerowi teorie o szczepieniach ,narobiły tyle samo szkody, co działania Stalina i Hitlera.


Teorie oparte na kłamstwach i fałszerstwach,nie mogą być  podstawą niesienia pomocy ludziom, i służą one tylko i wyłącznie okradaniu ludzi przez banksterów- jjW okresie ostatnich dekad nasiliły się informacje o wzroście epidemii rzekomych chorób wirusowych.

Praktycznie, gdzie się człek poczciwy nie obejrzy, to polskojęzyczne mass media niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, straszą nas epidemiami wirusowymi.

Oczywiście, do siania tych dezinformacji wykorzystuje się rodzimych trolli.

 Co prawda, nasi Ojcowie nazywali te pisma po prostu gadzinówkami, ale obecnie tworzy się przymus abonamentowania przez instytucje państwowe i samorządowe tych gazet, czyli do ich utrzymywania, poprzez prenumeraty. Oczywiście z podatków  lokalnej, mniej wartościowej ludności, jak podaje St.Michalkiewicz. A ludek musi na to płacić i utrzymywać tych dezinformatorów.

Jak się zmieniły czasy. 

Tresura w postaci państwowej, rzekomo bezpłatnej, powszechnej edukacji, pozwoliła w jednym pokoleniu utworzyć bezwolne Roboty Biologiczne.

Musisz bowiem Dobry Człeku pamiętać, że rząd warszawski [ G.Braun] niczego nie produkuje, niczego nie tworzy, tylko wykonuje polecenia Brukseli, czyli City of London Corporation.

Przypominam, 98 % całego ziemskiego kapitału oraz 96%  systemu ubezpieczeń, znajduje się w posiadaniu City. 

Przypominam, o ile wiek XIX był domeną bakteriologii i straszenia epidemiami w celu  "oskubywania"  ludności,  to wiek XXI będzie wiekiem straszenia wirusami, co każdy może sam zaobserwować, przeglądając gazety czy obserwując ekran telewizyjny.


Co nazywamy wirusem?

Pojęcie to stworzył dopiero ok. 1895 roku prof. Koch, urodzony w Księstwie Poznańskim, Cesarstwa Pruskiego. Jego definicja była prosta:

po wyizolowaniu czynnika chorobotwórczego od chorego, trzeba było zaszczepić inne zwierzę i wywołać u niego takie same objawy chorobowe. Następnie, powtórzyć ten eksperyment i zakazić kolejne zwierzę, wywołując te same objawy chorobowe.


Jak każdy może sprawdzić, dopiero po II Wojnie Światowej w latach 50 - tych ubiegłego wieku, do pracowni lekarskich weszły mikroskopy elektronowe i od tego czasu wirusolodzy  "zapomnieli" o postulacie Kocha, a za wirusa zaczęli uważać każdy wtręt znaleziony w badanej komórce.


W internecie mamy całą masę stron internetowych fałszywych flag, mącących w głowach czytelników, o rzekomych odkryciach wirusologów.  Strony te reprezentują śliczne obrazki wirusów otrzymane w fotoszopie.

Witryny te mają jeden cel; zasiać niepokój przed niewidzialnym zagrożeniem jakim jest wirus.

Co chwilę pojawiają się  jakieś doniesienia "ekspertów" od wirusa, straszących epidemiami.

Proszę zauważyć, te polskojęzyczne media także, co chwilę lansują jakiś znachorów jako ekspertów. Strasząc grypą, stworzyli organizację, na czele której postawili najsławniejszą znachorkę warszawską, p. mgr profesor Lidię Brydak. Owa organizacja, oczywiście finansowana przez podatników, zajmuje się głównie  reklamą i propagandą szczepionek przeciwko grypie, które nie mają żadnych badań, ani co do skuteczności, ani co do bezpieczeństwa. Podał to do publicznej wiadomości z trybuny sejmowej w listopadzie 2018 roku pan poseł WILK,  cytując pismo Ministerstwa Zdrowia.

Badania przeprowadzone od 2010 roku wykazały jednoznacznie, że szczepionki, szczególnie przeciwko grypie,  przyczyniają się do wczesnej demencji osób starszych i cięższego przebiegu choroby.


Wysłany 22 listopada 2010 roku Raport przez ChildHealthSafety  ujawnił 3 587 poronień i martwych płodów po szczepieniu H1N1 w sezonie 2009/2010.  W związku z ujawnieniem przez dyrekcję CDC, że tylko ok. 1 do 5% przypadków jest zgłaszanych, to prawdziwa liczba poronień może być 20 razy większa, a więc wynosić ok .71 740. 

Innymi słowy, podawanie szczepionki przeciwko grypie kobietom ciężarnym, jest typową fałszywą flagą, maskującą działania depopulacyjne.


Jednocześnie wiadomo, że leczenie grypy czy przeziębień jest proste, dzięki kuracji przeprowadzonej w przeciągu 24- 36 godzin, za pomocą węgla medycznego i kwasu jabłkowego.

Informację powyższą, podałem dawno temu do publicznej wiadomości. Koszt leczenia tą metodą to ok. 10 zł. i metody nie można opatentować, ponieważ wszystkie składniki są znane i możliwe do własnej produkcji. Żaden więc koncern farmaceutyczny nie może zarabiać, chociaż od chwili opisania przeze mnie tej metody, przed ok. 10-ciu laty, ceny węgla medycznego podskoczyły o ok. 300 %, przy jednoczesnym zmniejszeniu masy pigułek o ok. 300 %. Sam więc możesz sobie obliczyć Szanowny Czytelniku, jak Ciebie oszukują. Co prawda jest to i tak znacznie  mniejsza cena, aniżeli za zakup szczepionki przeciwko grypie. Poza tym, możesz kupić węgiel aktywowany w sklepie. To jest to samo co węgiel medyczny, a dziesięciokrotnie  tańszy. 

DOROSŁY  przyjmuje łyżkę węgla co 5 godzin, a dziecko łyżeczkę, także co 5 godzin.


Węgiel ma jeszcze jedną zasadniczą przewagę nad szczepionkami, NIE POWODUJE POWIKŁAŃ W ŻADNEJ SYTUACJI, NAWET U DZIECI KILKUMIESIĘCZNYCH.


Tymczasem szczepionki powodują całą masę powikłań.  The Lancet [ znane czasopismo medyczne], już  w numerze z 10 sierpnia 1974 roku  podaje wyniki badań  50 000 pracowników poczty, poddanych szczepieniom przeciwko grypie. Badania wykazały, że nie ma żadnego dowodu na skuteczność szczepionki.


Wnioski z tych badań są jednoznaczne:

Brak dowodów na zmniejszenie absencji chorobowej wśród osób zaszczepionych, w porównaniu  do grupy kontrolnej. W tych warunkach , na podstawie przeprowadzonych badan wynika, że coroczna oferta  szczepień przeciwko grypie nie spowoduje istotnego spadku liczby zachorowań. 

Stosowanie szczepionek, jest więc ekonomicznie i zdrowotnie  nieuzasadnione".

Podobnie, badania wykonane w 2005 roku, a więc prawie 40 lat później, pomimo olbrzymich kwot wydanych na reklamę i sponsorowane badania ,nie  potwierdzają skuteczności szczepionki przeciwko grypie.

 Od 2005 roku Cochrane Collaboration [do 2016 roku, najbardziej wiarygodne źródło wiedzy medycznej] , dokonuje systematycznego przeglądu  prac naukowych, dotyczących szczepień przeciwko grypie.  Np. w przeglądzie obejmującym 51 badań - 260 000 dzieci, udowodniono brak jakichkolwiek dowodów, że szczepionki zapobiegają chorobie u dzieciA w Polsce nadal namawia się rodziców na szczepienie dzieci od 6 miesiąca życia. 

Podobnie,  w innej meta- analizie Cohrane Databases  Syst Rev 2010  Feb 17 (2) :  ” Szczepionki w zapobieganiu grypie u osób starszych: -  stwierdzono , po  przeanalizowaniu 72 badań obejmujących osoby powyżej 65 roku życia, że Dostępne dowody wskazują na niską skuteczność szczepionek u osób starszych” . W innym zestawieniu stwierdzono, że skuteczność szczepionek przeciwko grypie, jest taka sama, jak mycie rąk. 

L. Simonsen, RJ. Taylor, C. Viboud, MA. Miller i inni. Mortality benefits of influenza vaccination in elderly people: an ongoing controversy.. „Lancet Infect Dis”. 7 (10), s. 658-66, Oct 2007. doi:10.1016/S1473-3099(07)70236-0PMID 17897608

Thompson, DK. Shay, E. Weintraub, L. Brammer i inni. Mortality associated with influenz and respiratory syncytial virus in the United States.. „JAMA”. 289 (2), s. 179-86, Jan 2003. PMID 

Badania wykazały, że w szczepionce przeciwko grypie tak szeroko reklamowanej przez znaną warszawską znachorkę prof.mgr L.Brydak i Medycynę Praktyczną, znajduje się  50.000 ppm rtęci, która jest jedną z najgorszych neurotoksyn, dodatkowo uszkadzającą nerki. Oczywiście, w tym biednym kraju pomiędzy Odrą i Bugiem, ani Minister Zdrowia, który dopuścił tę truciznę do sprzedaży, ani Główny Inspektor Sanitarny, odpowiedzialny za jakość produktów, ani Izby Lekarskie mające teoretycznie strzec standardów, nawet się nie zająkną o tym fakcie.

Od wielu lat wmawia się społeczeństwu, że w 1918 -19 roku była epidemia grypy zwanej hiszpańską, która pochłonęła ok. 20 milionów istnień ludzkich. [.prof.mgr Lidia Brydak podaje, że nawet 100 milionów ludzi zginęło z tego powodu, ale żadnych jej badań dotyczących tego tematu nie ma].

Tymczasem raporty z tych lat i biuletyny medyczne są jednoznaczne. To wszystko były powikłania po bezmyślnie stosowanych szczepieniach w wojsku.


Biuro `Generalnego Lekarza Armii USA podaje dokładne dane.  Po szczepieniu na ospę  i tyfus  w 1917 roku, w armii wystąpił gwałtowny wzrost zgonów na zapalenie płuc i zapalnie mózgu.

W 1917 roku  liczba zgonów wynosiła 15.54 na każde 1000 zaszczepionych z powodu tyfusu.     

Liczba dni zwolnień po szczepieniu przeciwko tyfusowi wynosiła 28.679, a  po szczepieniu przeciwko ospie 34.814 dni. Stanowiło to 1.5 % liczebności całej armii. Armia  USA w czasie I Wojny Światowej zmobilizowała ok. 5 milinów ludzi. Łatwo obliczyć ile tysięcy młodych ludzi  chorowało i zmarło.


Z raportu Głównego Lekarza Armii we Francji;  

Po szczepieniu przeciwko tyfusowi występują dolegliwości doprowadzające do zgonu z powodu paraliżu, niewydolności serca oraz zapalenia płuc, a więc podobne do objawów grypy ". 

Generalnie opisywano dwie główne przyczyny zgonów: zapalenie płuc i ewidentny paraliż - zapalenie mózgu.

Zgony te były wielokrotnie częstsze, aniżeli zgony  w grupie cywilów nieszczepionych.

Na stronach 44,236, 285 i 286 znajdują się dokładne statystyki zgonów. Zapalenia płuc stanowiły aż 32 % liczby zgonów. Mówimy tu o młodych mężczyznach , zakwalifikowanych do służby wojskowej, czyli kategorii A.  Zgony z powodu ospy stanowiły kolejne 30 % zgonów.  Zapalenia opon mózgowych stanowiło 10 % zgonów.


Ostatnim skandalem ze szczepionką przeciwko grypie, jest sprawa chińska, opublikowana 23 lipca 2018 roku przez C.J.Frompovich. Jak słusznie zauważyła PT Autorka, media głównego nurtu dezinformacji nie zajęły się tą  sprawą do grudnia 2018, czyli daty pisania powyższego tekstu.

Chińska Agencja ds. Żywności  i Leków CFDA, zatrzymała całą produkcję u producenta i rozpoczęła dochodzenie. Changchun Changsheng Biotechnology jest drugim co do wielkości producentem szczepionek w Chinach. 

Jest to poważny problem, ponieważ tacy producenci szczepionek jak Merck, GSK czy Sanofil Pasteur,  utrzymują produkcje szczepionek w swoich  chińskich fabrykach. W 2017 roku mieliśmy wielki skandal ze szczepionką przeciwko DPT , produkcji Changchun Chngsheng.

W Polsce mieliśmy zgony po szczepionkach sprowadzonych w 1996 roku przez ówczesnego ministra Zdrowia p. Zo.........

Minęło ok. 20 lat i znowu mamy liczne produkty chińskie na naszym rynku.

Sam musisz się zastanowić Dobry Człeku, dlaczego tak się dzieje dziwnie w tym kraju będącym własnością kogoś z Zachodu, jak powiedział to p.premier Morawiecki.https://www.youtube.com/watch?v=JSi52nCY4as

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-jesien-sie-zbliza-dealerzy-grypy-ruszaja-do-boju-2016-08

http://www.polishclub.org/2015/01/27/dr-jerzy-jaskowski-grypa-nie-daj-sie-oglupiac/

http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/126159-jak-oszukuje-sie-polakow-grypa

https://www.facebook.com/ukryteterapie/posts/dr-jaśkowski-o-grypiehttpwwwpolishcluborg20160829dr-jerzy-jaskowski-jesien-sie-z/1757669934472457/

https://www.facebook.com/JJaskow/posts/oszustwo-hiszpańskiej-grypy-1918-rz-cyklu-n-48-nie-daj-się-ogłupiaćdr-jjaśkowski/371713706494595/

https://naszeblogi.pl/35645-dr-jjaskowski-grypa-dezinformacje-handlarzy-szczepionek

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/oglupianie_sezonowe,p535558958

http://superfakty.info/artykul/szczepienia-fakty-i-propaganda-dr-n-med-jerzy-jaskowskidan w dniu Św. Marcelego tj  16 stycznia 2019 r.

http://ruda-parafianin.pl/swi/m/marceli.htmŚwięty Marceli zasiadał na Stolicy Apostolskiej pod sam koniec trzeciego wieku, a zakończył życie śmiercią męczeńską. O życiu jego, zanim wstąpił na Stolicę Apostolską, mało mamy wiarogodnych wiadomości, ograniczamy się przeto do tych, jakie dotyczą już czasów jego papiestwa.

Było to w czasach prześladowania chrześcijan przez cesarzy Dioklecjana i Maksymiana. Jednym z najwybitniejszych kapłanów, jacy wtedy pracowali w Rzymie, był Marceli. Niebezpieczeństwa, grożące wówczas bez ustanku wszystkim wiernym a najbardziej duchownym, nie powstrzymywały go wcale od spełniania obowiązków kapłańskich. Znany z tej świętej i nieustraszonej gorliwości, wyniesiony został po śmierci za wiarę świętego papieża Marcelina na Stolicę Apostolską, będącą podówczas niemal pewną drogą do męczeństwa. Właśnie w tym roku cesarz Maksymian, zajęty wojnami w Afryce i we Włoszech, zawiesił był na jakiś czas krwawe prześladowanie chrześcijan. Św. Marceli skorzystał z tego, aby ulepszyć zarząd Kościoła, co za jego poprzedników, z powodu ciągle srożącego się prześladowania, było niepodobieństwem. Pomiędzy wielu pożytecznymi postanowieniami, jakie wydał w tej mierze, wymienić trzeba zwłaszcza podział miasta Rzymu na dwadzieścia okręgów czyli parafii, dla ułatwienia wiernym przystępowania do Sakramentów św. i odbywania wszelkich obrzędów religijnych. Jednym z najniezbędniejszych takich obrzędów było podówczas wyszukiwanie ciał Męczenników, aby je składać w miejscach przyzwoitych i właściwych, z należną czcią. Kościół nie miał wtedy żadnych posiadłości, toteż tylko z największą trudnością mógł podołać kosztom, które się z tym wiązały. Św. Marceli, szukając sposobu zaradzenia złemu, skłonił jedną z najbogatszych pań rzymskich, imieniem Lucyna, gorliwą chrześcijankę, a bezdzietną, do ofiarowania Kościołowi całego majątku.kontakt: jerzy.jaskowski@o2.plZmieniony ( 07.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.