Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow No, no, taka sensacja z ust p. Biedronia a tu media nie korzystają z okazji
Wednesday 21 August 2019 05:23:11.27.
W Y S Z U K I W A R K A
No, no, taka sensacja z ust p. Biedronia a tu media nie korzystają z okazji Drukuj Email
Wpisał: Alina   
08.02.2019.

No, no, taka sensacja z ust p. Biedronia a tu media nie korzystają z okazji

http://zaprasza.net/a.php?article_id=34868

8 luty 2019 Alina

https://youtu.be/QI9fvxRpq9s

Filmik [czyli deklaracje tego typa..... md] potwierdza tezę iż Polską naprzemiennie rządzą stronnictwo ruskie, pruskie i amerykańsko - żydowskie.

Tutaj akurat mamy do czynienia z przedstawicielem stronnictwa pruskiego, które w ostatnich latach wzięło na sztandary tęczę, ekoterroryzm i genderyzm.
Swoją drogą, to musi być ciekawa wiedza
ile i jakie pieniądze z Niemiec są wydawane na przedwojennych terenach pruskich. Jakie to fundacje, i czy służby specjalne coś wiedzą na ich temat i na temat ludzi w Polsce, którzy te pieniądze dostają, albo rozdysponowują i na co?
Poza tym dlaczego to nie jest tematem programu "Alarm", który porusza sprawy aferalne w czasie największej oglądalności tuż po "Wiadomościach" w TVP 1.

Panowie z ALARMU! DO DZIEŁA!

==================

MD: Ten pedzio wylicza przecież listę „fundacji” niemieckich, które mu te, jawnie anty-polskie działania – FUNDUJĄ.


Zmieniony ( 08.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.