Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 67 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Prawo 19 arrow Skandal! Jednak Palermo w Gdańsku. "Układ gdański" trzyma się mocno ?!
Tuesday 15 October 2019 16:44:14.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Skandal! Jednak Palermo w Gdańsku. "Układ gdański" trzyma się mocno ?! Drukuj Email
Wpisał: Miejska komisja wyborcza w Gdańsku   
09.02.2019.

Skandal! Jednak Palermo w Gdańsku.

Nie zarejestrowano kandydatury Grzegorza Brauna na prezydenta.

"Układ gdański" trzyma się mocno ?!

https://nczas.com/2019/02/09/skandal-nie-zarejestrowano-kandydatury-grzegorza-brauna-na-prezydenta-gdanska-uklad-gdanski-trzyma-sie-mocnoTo się w głowie nie mieści co oni wyprawiają! Miejska komisja wyborcza w Gdańsku odroczyła rejestrację Grzegorza Brauna na prezydenta Gdańska z powodu jakiejś wydumanej wady w wypełnionym formularzu.

Komisja wyborcza w Gdańsku wymyśliła jakieś totalne kuriozum – czepiają się, że w rubryce „adres zamieszkania” wpisał swój adres zamieszkania, ale ich zdaniem pod tym adresem nie figuruje w rejestrze wyborców, więc to nie może być ten adres

Jest to jakaś totalna głupota, której nikt nie rozumie, pewnie z samą komisją wyborczą w Gdańsku włącznie. Komitet Brauna musi poprawić adres, ale dopiero w poniedziałek można to zrobić. A w poniedziałek ma rozstrzygać się sprawa czasu antenowego dla kandydatów i kto nie dostarczy zaświadczenia o rejestracji, ten czasu antenowego nie dostanie…

To typowa walka na przecinki – „układ gdański” broni się rękami i nogami przed niezależnym, prawicowym kandydatem. Ich interesuje tylko utrzymanie dotychczasowych interesów i nie wyobrażają sobie nawet kandydowania kogoś niego, niż ich faworyta Aleksandra Dulkiewicz.

Poniżej Grzegorz Braun i jego pełnomocnik wyborczy tłumaczą, o co chodzi komisji wyborczej i jakie mogą być tego konsekwencje.

https://youtu.be/jFJbMZiJ3sgZmieniony ( 09.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.