Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 41 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Nie szczepić 19 arrow Szpital kłamie w sprawie Szymonka. U dziecka wystąpił NOP - niepożądany odczyn poszczepienny
Tuesday 15 October 2019 15:34:36.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Szpital kłamie w sprawie Szymonka. U dziecka wystąpił NOP - niepożądany odczyn poszczepienny Drukuj Email
Wpisał: niepożądany odczyn poszczepienny (NOP)   
11.02.2019.

Szpital kłamie w sprawie Szymonka.

Adwokat rodziny polskiego Alfiego Evansa?: „Informacje podane przez szpital są niezgodne z rzeczywistością. U dziecka zgodnie z prawem wystąpił NOP- niepożądany odczyn poszczepienny

https://nczas.com/2019/02/11/szpital-klamie-w-sprawie-polskiego-alfiego-evansa-adwokat-rodziny-szymonka-informacje-podane-przez-szpital-sa-niezgodne-z-rzeczywistoscia-u-dziecka-zgodnie-z-prawem-wystapil-nop/


Na jaw wychodzą kolejne szokujące fakty związane z Szymonkiem, którego media nazwały polskim Alfiem Evansem. Adwokat rodziny w oświadczeniu mediów wskazuje, że personel szpitala powinien zgłosić niepożądany odczyn poszczepienny (NOP), czego zaniechano. Ponadto wprost zarzuca w imieniu rodziny przekazywanie przez szpital nieprawdziwych informacji.Jak informowaliśmy, sprawa Szymonka obiegła polskie media. Szybko okrzyknięto go polskim Alfiem Evansem.

Chłopiec urodził się zdrowy. Po szczepieniu przeciwko pneumokokom, szybko znalazł się w stanie krytycznym. Lekarze jednak zachowywali się dziwnie, mówili też, że „nie będą wentylować zwłok”.

Po tym gdy sprawa została nagłośniona w mediach społecznościowych w mediację między lekarzami a rodziną włączył się poseł Paweł Skutnicki. – Szymek żyje. Pani dyrektor szpitala, w mojej obecności, kategorycznie zapewniła jego Mamę, że nie zostanie odłączony od respiratora. Kwestia NOP jest właśnie teraz tematem narady w której biorą udział m.in. prof. Jackowska i minister Pinkas. Ale to drugorzędna kwestia, bardzo ważna, ale drugorzędna. Najważniejsze, że Szymek walczy i nikt mu w tym nie zamierza przeszkadzać. Modlitwa na pewno mu się przyda… napisał na Facebooku po spotkaniu.

Szpital wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie. Napisano w nim między innymi, iż „do chwili obecnej nie ma potwierdzenia, że stan dziecka mógłby mieć związek z przebytym szczepieniem”.

Adwokat rodziny Arkadiusz Tetela wydał oświadczenie dla mediów, w którym informuje, że „oświadcza, iż rodzice wskazują, iż przekazane informacje [przez szpital – red.] są niezgodne z rzeczywistością”.

Rodzice zaprzeczają twierdzeniom szpitala jakoby stan dziecka nie miał związku ze szczepieniem. Dziecko trafiło do szpitala w Radomiu zaledwie pięć dni po podaniu szczepionki przeciwko pneumokokom o nazwie Synflorix (nr serii ASPNB005AE). Powyższe wskazuje, iż u dziecka wystąpił niepożądany odczyn poszczepienny – informuje prawnik.

W dalszej części wskazuje, że sprawa może dotyczyć ukrywania NOP, choć prawo nakazywało dokonać reakcji. Jak zauważa, „obowiązkiem lekarzy sprawujących opiekę nad dzieckiem było zgłoszenie ciężkiego niepożądanego odczynu poszczepiennego lub nawet podejrzenia jego wystąpienia, czego według dokumentacji medycznej przekazanej rodzicom zaniechano.

W chwili obecnej intencją rodziców jest podtrzymywanie wszystkich funkcji życiowych dziecka oraz przetransportowanie dziecka do innego szpitala – podkreśla Tetela.

Zmieniony ( 11.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.