Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 47 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wielka Nowenna Smoleńska arrow "To wszystko zostało sfingowane" - prof. Dakowski o katastrofie w Smoleńsku [video]. Trolle w akcji.
Tuesday 15 October 2019 15:41:32.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
"To wszystko zostało sfingowane" - prof. Dakowski o katastrofie w Smoleńsku [video]. Trolle w akcji. Drukuj Email
Wpisał: prof. MIrosław Dakowski   
11.02.2019.

"To wszystko zostało sfingowane" - prof. Dakowski o katastrofie w Smoleńsku

https://www.youtube.com/watch?v=B8tqiL7-Vzw


32 minuty.

Widać, że sprawa Zbrodni Smoleńskiej boli różne grupy - bo wysyp trolli ogromny, rzadko spotykany.

Zalew jadu i śmiesznej wręcz niechęci, czy nienawiści. Jak oni się tak szybko dowiadują?

W mediach oficjalnych TVP, Wpolityce [mam tam "tajnych sympatyków"] - próbowałem zainteresować co odważniejszych dziennikarzy - by naszą książkę choć ostro skrytykowali - CISZA... Etatem nie można ryzykować... Prawda o Smoleńsku boli, oj, jak boli.  MD

Zmieniony ( 11.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.