Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para wciąż buzuje arrow "Powstanie Żydów przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi"  skandaliczne słowa amerykańskiej d
Sunday 27 September 2020 06:54:35.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Powstanie Żydów przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi"  skandaliczne słowa amerykańskiej d Drukuj Email
Wpisał: Andrea Mitchell   
14.02.2019.

"Powstanie Żydów przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi" – skandaliczne słowa amerykańskiej dziennikarki w Warszawie !https://medianarodowe.com/andrea-mitchell-skandaliczne-slowa/Andrea Mitchell w skandaliczny sposób wypowiedziała się o Polsce tuż po konferencji bliskowschodniej – „Żydzi podczas powstania w getcie walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi.”

Andrea Mitchell to amerykańska dziennikarka, która pracuje dla telewizji MSNBS oraz CNN. Przyjechała do Polski, aby relacjonować szczyt bliskowschodni organizowany w Warszawie.

W trakcie trwania szczytu Mitchell spotkała się między innymi z wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych – Mike’em Pence’em.

Wiceprezydent wraz z żoną odwiedzą miejsce powstania polskich Żydów w warszawskim getcie, które trwało miesiąc przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi – mówiła dziennikarka podczas relacji.Po słowach dziennikarki wybuchł medialny skandal. Jak zauważają internauci ciężko przy takiej postaci stwierdzić, że była to „jedynie wpadka” – Andrea Mitchell, top amerykańskiego dziennikarstwa telewizyjnego, szefowa Działu Zagranicznego NBC! – podkreślają twitterowicze.

To już przekracza granice kompromitacji. Za takie rzeczy powinny być przeprosiny w następnym programie i spalenie się ze wstydu – komentuje natomiast Marcin Makowski.

To nie pierwsza skandaliczna wpadka Amerykanów podczas szczytu bliskowschodniego. Sekretarz stanu USA Mike Pompeo jako przykład niezłomności Polaków przywołał postać stalinisty.

Jeden z żydowskich partyzantów, którzy ryzykowali życiem przeciwstawiając się nazistowskiej machinie wojennej – mówił o Franku Blaichmanie Pompeo. Problem w tym, że Blaichman uważany jest za stalinowskiego oprawcę, a jego historię bada IPN.

====================

Rząd Polski powinien tych osobników szkalujących oficjalnie Polskę - natychmiast wyrzucić poza granice. M. Dakowski

Zmieniony ( 14.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.