Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Kibice, sport, igrzyska 18+ arrow Caster Semenya nie będzie mógł startować z kobietami. Niebawem może zostać uznany za mężczyznę.
Saturday 05 December 2020 15:25:10.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Caster Semenya nie będzie mógł startować z kobietami. Niebawem może zostać uznany za mężczyznę. Drukuj Email
Wpisał: Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych   
14.02.2019.

Przebłysk normalności! Caster Semenya nie będzie mógł startować z kobietami. Niebawem może zostać uznany za mężczyznę

https://nczas.com/2019/02/14/przeblysk-normalnosci-caster-semenya-nie-bedzie-mogla-startowac-z-kobietami-niebawem-moze-zostac-uznana-za-mezczyzne/

Znana „lekkoatletka”, medalistka mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich może zapomnieć o startach z kobietami? Okazuje się, że wywołująca ogromne kontrowersje Caster Semenya posiada zbyt wysoki poziom testosteronu! Niebawem może zostać uznana za mężczyznę.

Historia Semenyi toczy się już od kilkunastu lat. W momencie, gdy trafiła do reprezentacji RPA i zaczęła odnosić ogromne sukcesy świat zainteresował się jej wyglądem i budową ciała. „Sportsmenka” wyglądała jak dobrze zbudowany mężczyzna, co natychmiast rzuciło podejrzenia o inną płeć.

Sprawą natychmiast zajęły się liczne laboratoria, jednak dopiero teraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych podjęło faktyczną próbę zbadania „lekkoatletki”. Jak się okazało, reprezentantka RPA ma zbyt wysoki poziom testosteronu, co daje jej ogromną przewagę w rywalizacji.

Kobiety nie mają z nią szans, bo Caster Semenya biologicznie zdecydowanie bliższa jest mężczyznom.

Jak twierdzą dziennikarze „The Times” działacze są zdecydowani, aby zakazać reprezentantce RPA startu wśród kobiet. Aby decyzja weszła w życie poprzeć ją musi Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w Lozannie, jednak wszystko wskazuje na to, że Semenya zostanie przez nich zakwalifikowana jako „biologiczny mężczyzna”.

Co może oznaczać taka decyzja? Oprócz zakazu startów wśród kobiet, część komentatorów stwierdziła, iż obecnie „sportsmenka” będzie mogła próbować rywalizacji z mężczyznami. Jest to jednak mało prawdopodobne, ponieważ patrząc na wyniki osiągane przez reprezentantkę RPA miałaby ogromne trudności z zakwalifikowaniem się do krajowej kadry.

Jednego możemy być pewni. Jeśli Caster Semenya zostanie uznana za mężczyznę, natychmiast rozpocznie się medialna burza w wykonaniu „poprawnych” mediów i licznych grup feministek.

Źródło: SE.pl / NCzas.com

Zmieniony ( 14.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.