Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 111 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Kibice, sport, igrzyska 18+ arrow Caster Semenya nie będzie mógł startować z kobietami. Niebawem może zostać uznany za mężczyznę.
Sunday 07 March 2021 12:21:59.32.
migawki

         19 marca 2021 Męska Droga Krzyżowa

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Caster Semenya nie będzie mógł startować z kobietami. Niebawem może zostać uznany za mężczyznę. Drukuj Email
Wpisał: Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych   
14.02.2019.

Przebłysk normalności! Caster Semenya nie będzie mógł startować z kobietami. Niebawem może zostać uznany za mężczyznę

https://nczas.com/2019/02/14/przeblysk-normalnosci-caster-semenya-nie-bedzie-mogla-startowac-z-kobietami-niebawem-moze-zostac-uznana-za-mezczyzne/

Znana „lekkoatletka”, medalistka mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich może zapomnieć o startach z kobietami? Okazuje się, że wywołująca ogromne kontrowersje Caster Semenya posiada zbyt wysoki poziom testosteronu! Niebawem może zostać uznana za mężczyznę.

Historia Semenyi toczy się już od kilkunastu lat. W momencie, gdy trafiła do reprezentacji RPA i zaczęła odnosić ogromne sukcesy świat zainteresował się jej wyglądem i budową ciała. „Sportsmenka” wyglądała jak dobrze zbudowany mężczyzna, co natychmiast rzuciło podejrzenia o inną płeć.

Sprawą natychmiast zajęły się liczne laboratoria, jednak dopiero teraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych podjęło faktyczną próbę zbadania „lekkoatletki”. Jak się okazało, reprezentantka RPA ma zbyt wysoki poziom testosteronu, co daje jej ogromną przewagę w rywalizacji.

Kobiety nie mają z nią szans, bo Caster Semenya biologicznie zdecydowanie bliższa jest mężczyznom.

Jak twierdzą dziennikarze „The Times” działacze są zdecydowani, aby zakazać reprezentantce RPA startu wśród kobiet. Aby decyzja weszła w życie poprzeć ją musi Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w Lozannie, jednak wszystko wskazuje na to, że Semenya zostanie przez nich zakwalifikowana jako „biologiczny mężczyzna”.

Co może oznaczać taka decyzja? Oprócz zakazu startów wśród kobiet, część komentatorów stwierdziła, iż obecnie „sportsmenka” będzie mogła próbować rywalizacji z mężczyznami. Jest to jednak mało prawdopodobne, ponieważ patrząc na wyniki osiągane przez reprezentantkę RPA miałaby ogromne trudności z zakwalifikowaniem się do krajowej kadry.

Jednego możemy być pewni. Jeśli Caster Semenya zostanie uznana za mężczyznę, natychmiast rozpocznie się medialna burza w wykonaniu „poprawnych” mediów i licznych grup feministek.

Źródło: SE.pl / NCzas.com

Zmieniony ( 14.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.