Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 64 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Partia v-premiera Glińskiego dołączyła do antypolskiej koalicji
Saturday 26 September 2020 14:23:23.30.
migawki
 

  26.09.20 Bielsko Biała – comiesięczna Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

26.09.20 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Partia v-premiera Glińskiego dołączyła do antypolskiej koalicji Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
18.02.2019.

Partia v-premiera Glińskiego dołączyła do antypolskiej koalicji


CzarnaLimuzyna https://www.ekspedyt.org/2019/02/18/partia-ministra-glinskiego-dolaczyla-do-antypolskiej-koalicji/Partia, którą swego czasu zakładał minister Gliński (partia Zielonych), dołączyła do koalicji wyborczej składającej się z PO+SLD+PSL+N+Z. Koalicja nazwała się „europejską”. W jej skład wchodzą politycy o poglądach marksistowskich, a więc na pewno nie „europejscy”. Ze względu na wyznawane poglądy jest to typowa koalicja ANTYEUROPEJSKA popierająca przekształcenie Europy w federację komunistyczną. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z wartościami europejskimi.

Niestety, chyba wszystkie media powtarzają bezkrytycznie tę nazwę bez słowa komentarza. Partiami i politykami europejskimi wypada natomiast nazwać wszystkich tych, którzy są przeciwni realizacji manifestu komunistycznego Spinellego.

Ignorancja Polaków

Mało kto wie z oglądających TVN i TVP, że komunistyczny manifest z Ventotene jest jedyną wytyczną programową, którą „Komisja Europejska” uznała za ideologiczny drogowskaz do dalszej „integracji”. Nawet Kanclerz Merkel przestała już cyzelować słówka i mówi wprost o zrzeczeniu się niepodległości przez kraje członkowskie.

Na koniec króciutki apel „wołającego na puszczy”: przestańcie być użytecznymi idiotami – przestańcie bezmyślnie używać języka socjalisty Goebbelsa, którego aktualne sentencje podsuwają wam media.Zmieniony ( 18.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.