Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Nie szczepić 19 arrow Czy lekarze tuszowali [i tuszują] dziesiątki przypadków niepożądanych reakcji poszczepiennych?
Thursday 20 February 2020 05:33:41.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy lekarze tuszowali [i tuszują] dziesiątki przypadków niepożądanych reakcji poszczepiennych? Drukuj Email
Wpisał: Szymonek okrzyknięty polskim Alfiem Evansem   
18.02.2019.

Czy lekarze tuszowali [i tuszują md] dziesiątki przypadków niepożądanych reakcji poszczepiennych?

Ciąg dalszy afery „polskiego Alfiego Evansa”.

Wpłynęło ok. 100 zgłoszeń zaburzeń po tej konkretnej szczepionce”

SERIA NADAL JEST PODAWANA DZIECIOM

https://nczas.com/2019/02/18/czy-lekarze-tuszowali-dziesiatki-przypadkow-niepozadanych-reakcji-poszczepiennych-ciag-dalszy-afery-polskiego-alfiego-evansa-wplynelo-ok-100-zgloszen-zaburzen-po-tej-konkretnej-szczepionce/


Szymonek okrzyknięty „polskim Alfiem Evansem” uruchomił lawinę. Okazuje się, że jego nagła choroba, która wybuchła krótko po zaszczepieniu chłopca szczepionką przeciwko pneumokokom, to nie jedyny przypadek, ale wierzchołek góry lodowej. Już około 100 osób zgłosił o się jako poszkodowani przez szczepienie ich dzieci szczepionką firmy Synflorix.

Uwaga Rodzice dzieci szczepionych szczepionką przeciw pneumokokom SYNFLORIX seria ASPNB005AE: Po nagłośnieniu sprawy Szymona, który walczy o życie w warszawskim szpitalu ( http://stopnop.com.pl/szymon/ ), do stowarzyszenia monitorującego powikłania zdrowotne po szczepieniach wpłynęło ok. 100 innych zgłoszeń zaburzeń zdrowotnych* po podaniu tej konkretnej szczepionki Synflorix przeciw pneumokokom (seria ASPNB005AE) – pisze personel Wojciecha Cejrowskiego na jego profilu na YouTube.

SERIA NADAL JEST PODAWANA DZIECIOM, CHOCIAŻ ZGODNIE Z PRAWEM FARMACEUTYCZNYM POWINNA BYĆ WSTRZYMANA. Jeśli Państwa dziecko miało problemy zdrowotne po tej szczepionce, stowarzyszenie STOP NOP prosi o pilny kontakt na adres stopnop@gmail.com (tytuł wiadomości NOP SYNFLORIX) – czytamy.

Wskazują też na kilka ostatnich głośnych przypadków, o których alarmowało Stowarzyszenie Stop NOP. Lenka zmarła 14 lutego. Feralną szczepionkę otrzymała 10 października. Oprócz tego stowarzyszenie informuje o stanie „polskiego Alfiego Evansa”, czyli Szymonka, od którego stało się głośno o aferze ze szczepionką przeciwko pneumokokom firmy Synflorix.

Zgłaszają się do nas kolejni rodzice dzieci z NOP (email stopnop@gmail.com). W akcję wsparcia chłopczyka angażują się ludzie z innych krajów. Jeśli Twoje dziecko miało problemy zdrowotne po tej szczepionce prosimy o pilny kontakt! Zgłoś się na adres e-mail: stopnop@gmail.com Wypełnij i przyślij oświadczenie – informuje Stowarzyszenie Stop NOP.

Zmieniony ( 18.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.