Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 142 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Ochłodzenie na linii Warszawa-Tel Awiw. To tylko dyplomatyczny wrestling?
Tuesday 27 October 2020 18:40:31.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ochłodzenie na linii Warszawa-Tel Awiw. To tylko dyplomatyczny wrestling? Drukuj Email
Wpisał: Migorr   
19.02.2019.

Ochłodzenie na linii Warszawa-Tel Awiw. To tylko dyplomatyczny wrestling?


Migorr https://www.ekspedyt.org/2019/02/18/ochlodzenie-na-linii-warszawa-tel-awiw-a-moze-to-tylko-dyplomatyczny-wrestling/

Wrestling, czyli amerykańskie zapasy, w których dwóch strasznie wyglądających osiłków bije się ze sobą w ringu w sposób niezwykle brutalny i widowiskowy ku uciesze licznej widowni telewizyjnej oraz publiki na trybunach. Sęk w tym, że wszystko jest umiejętnie… udawane, a panowie kaskaderzy wychodzą z tej potyczki zawsze bez najmniejszego draśnięcia, choć wygląda to naprawdę niebezpiecznie i boli aż na sam widok.

Zastanawiam się czy niespotykana dotąd “odwaga” PiS w stosunku do Narodu Wybranego, te swego rodzaju, może nie powstanie z kolan, ale podniesienie łba do góry z pozycji leżącej “plackiem” na podłodze, właśnie tym wrestlingiem pod publiczkę przypadkiem nie jest.

Bo przecież, czy w warunkach totalnej podległości oraz totalnego uzależnienia PiS od przyjaciół Danielsa, takie zachowanie, jak odmowa udziału w obradach V4 na terenie Izraela, byłoby w ogóle możliwe? I to bez większych konsekwencji? Ba, pierwszym, który rzucił hasło był prezydent RP, po którym chyba nikt by się tego nie spodziewał. Ja w takie cuda nie wierzę.

Ciekawi mnie, czy rządy w Warszawie oraz Tel-Awiwie nie postanowiły, że zaczną uprawiać między sobą wspomniany wrestling. w Polsce wybory w maju, w Izraelu w kwietniu. Polacy nie lubią Żydów, Żydzi nie lubią Polaków.

Czyż to nie doskonała okazja dla obecnie rządzących Polską oraz Izraelem, by zagrać na swoich elektoratach kartą antyżydowską/antypolską? Szczególnie, gdy np. w Polsce partie na prawo od PiS mocno kontestują uległość PiS wobec Żydów i próbują zabrać partii Kaczyńskiego kilka cennych punktów sondażowych. W obliczu wspólnego wroga, dla Polski jest to Żyd, dla Izraela, Polak, zawsze będą wizerunkowo zyskiwać partie rządzące, nawet jeśli mowa tu tylko o wojnie zimnej.

Zatem, wszystko co zostanie jeszcze wypowiedziane w dyplomatycznej wojence między Polską, a Izraelem, przyjmuję z dużym dystansem. Wygląda mi to na sprawnie wyreżyserowany teatrzyk, czasem z elementami groteski. Okazuje się, że nawet Platforma próbuje ugrać dla siebie jakieś punkty, stawiając na kartę antysemicką :)

Co pokazuje, z jak niepoważną i komiczną sytuacją mamy do czynienia.

Zmieniony ( 19.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.