Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 109 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Członek społeczności CitizenGO. zaatakowany ! Za sprzeciw wobec gender. Potrzebna szybka pomoc.
Thursday 21 October 2021 10:58:03.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Członek społeczności CitizenGO. zaatakowany ! Za sprzeciw wobec gender. Potrzebna szybka pomoc. Drukuj Email
Wpisał: Paweł Woliński | CitizenGO   
26.02.2019.

Członek społeczności CitizenGO. zaatakowany !

Za sprzeciw wobec ideologii

Paweł Woliński | CitizenGO <polska@citizengo.org>Wiele razy pisałem Państwu: 

CitizenGO nie jest jedynie narzędziem internetowym, CitizenGo to przede wszystkim społeczność zaangażowanych obywateli, którzy łączą się, by bronić wspólnych wartości.

Społeczność tworzy się poprzez wspólne reagowanie na różne sytuacje - szczególnie wtedy, kiedy członek społeczności zostaje zaatakowany.

Właśnie dlatego piszę do Państwa tę wiadomość… ponieważ ufam, że nie będą Państwo obojętni, bo są Państwo realną częścią społeczności CitizenGO.

W Hiszpanii, CitizenGO jest zwane HazteOir.org (HO) i niedawno zostało ono zaatakowane.

HazteOir.org jest częścią społeczności CitizenGO, i choć powstała ono dopiero w 2013 roku to wywodzi się właśnie z HazteOir.org. To dzięki wsparciu przyjaciół i partnerów, których mieliśmy w HazteOir.org udało się nam zebrać środki finansowe na start, których potrzebowaliśmy, by założyć CitizenGO.

Ten hojny i szczery impuls, był niezbędny, abyśmy mogli rozpocząć działanie. CitizenGO nie byłby w tym miejscu, w którym jest teraz, bez tej szczodrości, której wtedy doświadczył. 

A teraz, HazteOir.org… członek naszej społeczności… zmaga się z problemami.

Socjalistyczny rząd Hiszpanii chce zachwiać ekonomicznymi podstawami działalności HazteOir.org.

W Hiszpanii, stowarzyszenia i organizacje pozarządowe mogą starać się o status Jednostki Publicznej (adekwatnie do statusu OPP, czyli Organizacji Pożytku Publicznego w Polsce), co umożliwia darczyńcom, którzy wspierają takie organizacje, odliczenie darowizn od podatków. 

Kilka dni temu hiszpański rząd wycofał status Jednostki Publicznej, który dotąd miała HazteOir.org.

Zmiany tej dokonano wyłącznie z powodów politycznych.

HO zdecydowanie sprzeciwiało się - szczególnie w kwestiach ideologii gender - socjalistycznemu rządowi oraz partiom, które popierały jego program. Dzieje się to teraz, albowiem wielkimi krokami zbliżają się w Hiszpanii wybory parlamentarne, które zostaną przeprowadzone w kwietniu.

2017 roku, kiedy rządy w Hiszpanii były w rękach partii “konserwatywnej”, HO wyraziło swój sprzeciw wobec ideologii gender poprzez swoją “kampanię autobusową”, która zaatakowała jej podstawy i przyciągnęła uwagę mediów na całym świecie.

Socjaliści razem ze swoimi sprzymierzeńcami (partiami lewicowymi oraz grupami interesu LGBT) nie zapomnieli HO tamtej akcji, i teraz, w ramach odwetu, bez żadnych podstaw prawnych (socjalistyczny rząd przyznaje nawet, że kampania nie przekroczyła granic “wolności słowa” i była w 100% legalna) wykreślono HO z listy organizacji Pożytku Publicznego.

Socjalistyczny rząd stara się w ten sposób finansowo osłabić HazteOir.org poprzez ograniczenie wpływów z darowizn możliwych do odliczenia od podatku, aby dzięki temu znacząco zmniejszyć całkowity przychód organizacji.

HazteOir.org jest częścią społeczności CitizenGO i doświadcza w tej chwili bezpardonowego ataku ze strony socjalistycznego rządu Hiszpanii za to, że broni wartości, w które Państwo i ja wierzymy.

Celem socjalistycznego rządu i hiszpańskich polityków, którzy go wspierają jest osłabienie HO oraz ograniczenie działania tej organizacji w obronie życia, rodziny i wolności...

Ale Państwo i ja możemy pokazać, że ten atak nie odniesie zamierzonego skutku. Dlaczego? Ponieważ wysokość darowizn nie tylko nie zmaleje, ale wręcz wzrośnie… dzięki wsparciu całej ogólnoświatowej społeczności CitizenGO. I właśnie w tej sprawie do Państwa piszę.

Mam nadzieję, że dołączą Państwo do nas. Wierzę, że oprócz napiętnowania jawnej niesprawiedliwości jest to również okazja, żeby członkowie społeczności CitizenGO wysłali ważny sygnał do rządzących, mediów i opinii publicznej.

CitizenGO jest wspólnotą aktywnych i oddanych obywateli, którym nikt i nic nie przeszkodzi w dalszym działaniu na rzecz obrony wartości, które są dla nich ważne.

Bardzo dziękuję za to, że są Państwo z nami.

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

P. S. Pomoc, o którą proszę jest bardzo pilna. Na kroki prawne, które musimy podjąć, mamy ściśle określone, krótkie terminy. Złożenie dokumentów i dowodów w sprawie, oraz przygotowanie naszej obrony w tak krótkim czasie będzie niezwykle kosztowne. Jeśli zechcieliby Państwo złożyć darowiznę na ten cel, bardzo proszę, by Państwo nie zwlekali.

http://em.citizengo.org/TsXOe0y0i003dDv30R4wNY0

====================

Jeśli wolą Państwo użyć platformy PayPal, proszę skorzystać z linku: PayPal
A gdyby woleli Państwo, utworzyć
 przelew tradycyjny, podajemy numer polskiego konta: 
Nr konta: 
08 1240 6250 1111 0010 6098 4985
Tytuł przelewu: Państwa adres e-mail
Nazwa odbiorcy: 
Fundacja CitizenGO
Bank Pekao S. A. Oddział w Warszawie, ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

===================================

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Ta wiadomość jest adresowana na e-mail: dakowy@o2.pl. Aby się z nami skontaktować, prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość, lecz użyć formularza: http://citizengo.org/pl/contacto.

Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać naszych wiadomości, kliknij link.

Zmieniony ( 26.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.