Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 19+ arrow Netanjahu z poważnymi zarzutami prokuratorskimi: Afera korupcyjna. Czy może kandydować?
Friday 18 October 2019 00:40:27.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Netanjahu z poważnymi zarzutami prokuratorskimi: Afera korupcyjna. Czy może kandydować? Drukuj Email
Wpisał: Prokurator Generalny Awichaj Mandelblit   
01.03.2019.

Netanjahu z poważnymi zarzutami prokuratorskimi: Afera korupcyjna

Jeżeli prokurator postawi Netanjahu zarzuty to wykluczy możliwość startu w zbliżających się wyborach.

https://medianarodowe.com/netanjahu-z-powaznymi-zarzutami-korupcyjnymi/


Prokurator Generalny Awichaj Mandelblit zapowiedział, że chce postawić Benjaminowi Netanjahu zarzuty korupcyjne. Po raz pierwszy w historii Izraela zarzuty usłyszałby urzędujący Premier.

Premierowi Izraela Netanjahu postawiono by trzy zarzuty: korupcji, oszustwa, sprzeniewierzenia publicznych pieniędzy.

Powszechnie zarzuca się także głowie rządu izraelskiego ułatwianie koncernowi w zdobywaniu potrzebnych zezwoleń od regulatora rynku medialnego.

Szef rządu stanowczo zaprzecza jakoby, miał udział w łamaniu prawa. W związku z tym, prowadzone przeciwko niemu śledztwa nazywa polowaniem na czarownice, kierowanych przez politycznych przeciwników.

Jeżeli prokurator postawi Netanjahu zarzuty to, ze względu na nie wykluczy możliwość startu w zbliżających się wyborach.

Zmieniony ( 01.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.