Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 19+ arrow Netanjahu z poważnymi zarzutami prokuratorskimi: Afera korupcyjna. Czy może kandydować?
Tuesday 16 July 2019 07:52:30.27.
migawki

Murzyn Hassan jako reprezentant kraiku azjatyckiego, biegł w młodzieżowych mistrzostwach … Europy. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

17.07.19 Opole – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Netanjahu z poważnymi zarzutami prokuratorskimi: Afera korupcyjna. Czy może kandydować? Drukuj Email
Wpisał: Prokurator Generalny Awichaj Mandelblit   
01.03.2019.

Netanjahu z poważnymi zarzutami prokuratorskimi: Afera korupcyjna

Jeżeli prokurator postawi Netanjahu zarzuty to wykluczy możliwość startu w zbliżających się wyborach.

https://medianarodowe.com/netanjahu-z-powaznymi-zarzutami-korupcyjnymi/


Prokurator Generalny Awichaj Mandelblit zapowiedział, że chce postawić Benjaminowi Netanjahu zarzuty korupcyjne. Po raz pierwszy w historii Izraela zarzuty usłyszałby urzędujący Premier.

Premierowi Izraela Netanjahu postawiono by trzy zarzuty: korupcji, oszustwa, sprzeniewierzenia publicznych pieniędzy.

Powszechnie zarzuca się także głowie rządu izraelskiego ułatwianie koncernowi w zdobywaniu potrzebnych zezwoleń od regulatora rynku medialnego.

Szef rządu stanowczo zaprzecza jakoby, miał udział w łamaniu prawa. W związku z tym, prowadzone przeciwko niemu śledztwa nazywa polowaniem na czarownice, kierowanych przez politycznych przeciwników.

Jeżeli prokurator postawi Netanjahu zarzuty to, ze względu na nie wykluczy możliwość startu w zbliżających się wyborach.

Zmieniony ( 01.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.