Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 55 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Narodowcy arrow KORWiN, Liroy, Braun, Narodowcy - pierwsza konferencja KONFEDERACJI
Thursday 09 April 2020 07:02:27.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Środa wieczór. Mały cios, po godzinie się podnieśliśmy. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
KORWiN, Liroy, Braun, Narodowcy - pierwsza konferencja KONFEDERACJI Drukuj Email
Wpisał: KONFEDERACJA   
01.03.2019.

KORWiN, Liroy, Braun, Narodowcy – pierwsza konferencja KONFEDERACJI

Polak2018 http://www.polska-jutra.eu/korwin-liroy-braun-narodowcy-pierwsza-konferencja-konfederacji/W środę, 27 lutego br. odbyła się konferencja, na której koalicja “pro-polska” zaprezentowała nową nazwę i barwy.

Teraz sojusz wyborczy środowiska Grzegorza Brauna, wolnościowców z partii KORWiN, narodowców skupionych wokół Ruchu Narodowego, antyaborcjonistów reprezentowanych przez Kaję Godek oraz Wolnych i Skutecznych Piotra “Liroya” Marca można nazywać KONFEDERACJĄ.

W pełni brzmi ona “Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy”. Już niedługo ujawnione zostaną znane nazwiska polskiej prawicy na jednej liście wyborczej do Europarlamentu.

[a czemu antyaborcjonistów wyrzucono z tytułu?? Czy znów Korwin ma wszystko zepsuć, jak dawniej to robil? MD]

Zmieniony ( 01.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.