Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W obronie koniecznej arrow Wasze dzieci będą takie jak my! - skandują zboczeńcy.
Thursday 27 February 2020 18:41:25.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Wasze dzieci będą takie jak my! - skandują zboczeńcy. Drukuj Email
Wpisał: Michał Wałach   
02.03.2019.

Wasze dzieci będą takie jak my! – skandują zboczeńcy.

Przedstawiamy kolejne wydanie
e-tygodnika „PCh24 Co Tydzień” 

Michał Wałach

Szanowni Państwo,

Wasze dzieci będą takie jak my! – skandowali podczas jednej z demonstracji w Niemczech homoseksualni aktywiści. To hasło obnaża całą prawdę o postulatach subkultury LGBT, tłumaczy dlaczego „tęczowym” zależy na uzyskaniu wpływu na edukację.

Dzieci – niewinne i nieświadome czyhających na świecie zagrożeń – są podatne na agresywną indoktrynację, także indoktrynację w duchu ideologii gender oraz propagowanie zachowań homoseksualnych przez różnej maści „edukatorów”. To właśnie dlatego aktyw LGBT walczy o zdobycie wpływu na umysły najmłodszych i prawo do wejścia ze swoimi hasłami do szkół. I właśnie dlatego my, katolicy, musimy powiedzieć „tęczowym” stanowcze „nie”!

Czy jednak jesteśmy gotowi do walki?

Przecież dotychczas zagrożenie płynące ze strony środowisk homoseksualnych było dla Polaków abstrakcją, stanowiło jedynie potencjalny problem, realnie obecny na Zachodzie. Jednak za sprawą decyzji prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego z PO, temat przestał być odległym zagadnieniem – stał się faktycznym kłopotem dla rodziców chcących dla swoich dzieci dobra. Co więcej, PiS nie zachowuje się jak prawdziwy sojusznik katolików w walce z LGBeTonem, gdyż genderowa konwencja stambulska, dokument zaakceptowany jeszcze za rządów koalicji PO-PSL, nie został – wbrew zapowiedziom – wycofany przez polityków Prawa i Sprawiedliwości.

I chociaż w obliczu tych faktów czasami może wydać się, że sprawa jest przegrana, a siły etatowych gorszycieli są potężne, to tak naprawdę nic nie jest jeszcze stracone. Piłka ciągle jest w grze! Jednak aby wygrać i obronić dzieci przed złem potrzeba prawdziwej katolickiej mobilizacji, modlitwy w intencji dobrej sprawy oraz wiedzy na temat zagrożeń. Dlatego też 46. numer „PCh24 Co Tydzień” poświęciliśmy właśnie kwestii genderowej i homoseksualnej ofensywy, która – niestety – dotarła nad Wisłę. Zapraszam do lektury.

Pobierz wydanie »

Z wyrazami szacunku,
Michał Wałach
Redaktor wydania

==============================

RW, mail:

 Żałosne.

Konkordat z  dnia 28 lipca 1993 roku potwierdza posłannictwo Kościoła Katolickiego, rolę odegraną przez Kościół w dziejach Polski i stwierdza doniosły wkład Kościoła w rozwój osoby ludzkiej i umacnianie moralności. 

A tutaj, "Czy jednak jesteśmy gotowi do walki?"

A gdzie są sygnatariusze dokumentu? 

Gdzie jest rząd, podobno katolicki, wybrany pod egidą O. Rydzyka, itd.

Zmieniony ( 02.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.