Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 120 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 19 arrow Jak powstrzymać pedofila? I Trzaskowskiego? PORADNIK.
Monday 06 April 2020 12:05:00.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Jak powstrzymać pedofila? I Trzaskowskiego? PORADNIK. Drukuj Email
Wpisał: Fundacja Pro-Prawo do Życia   
14.03.2019.

 

 

Jak powstrzymać pedofila? I Trzaskowskiego? PORADNIK.http://www.fronda.pl/a/jak-powstrzymac-pedofila,123626.html"Jak powstrzymać pedofila" to tytuł poradnika przygotowanego przez Fundację Pro-Prawo do Życia, jako odpowiedź na kontrowersyjne pomysły edukacji seksualnej wprowadzane przez prezydenta Trzaskowskiego w Warszawie.

"Środowiska promujące edukację seksualną dążą do tego, by jak najszybciej oswoić dzieci z seksem i przekazać im wiedzę oraz umiejętności niezbędne do rozpoczęcia współżycia. (…) Jednocześnie, te same środowiska promują patologie seksualne (…) w ramach tzw. parad równości oraz żądają legalizacji w naszym kraju tzw. małżeństw homoseksualnych. Wszystko po to, by mieć łatwiejszy dostęp do rozbudzonych seksualnie dzieci" - mówią autorzy poradnika, dostępnego na stronie stoppedofilii.pl

Wydany poradnik to przede wszystkim konkretne wskazówki, które mają pomóc rodzicom chronić dzieci przez pedofilami.

Jednocześnie zawarte w nim są także podpowiedzi dla rodziców, jak mogą reagować, aby zapobiec zajęciom edukacji seksualnej w szkołach.

Na stronie "Stop Pedofilii" znaleźć można także gotowy wzór oświadczenia anty pedofilskiego dla rodziców, które można przedstawić dyrekcji szkoły.

mor/Fundacja Pro-Prawo do Życia/Fronda.pl


Zmieniony ( 14.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.