Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Prześladowanie męża zaufania z Gdańska, uwięzienie w psychuszce!
Tuesday 29 September 2020 01:54:10.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Prześladowanie męża zaufania z Gdańska, uwięzienie w psychuszce! Drukuj Email
Wpisał: KTOŚ w Gdańsku   
15.03.2019.

Prześladowanie męża zaufania z Gdańska, uwięzienie w psychuszce!

https://stowarzyszenierkw.org/3393-przesladowanie-meza-zaufania-z-gdanska-uwiezienie-w-psychuszce#.XIrDvscx7co.email

Otrzymaliśmy poniższą prośbę od rodziny jednego z Mężów Zaufania z Gdańska i donatora Grzegorza Brauna.



Rozprawa została wyznaczona na poniedziałek przed sądem w Gdańsku.

 

Gdańsk, 13.03.2019

Agnieszka Łukasik
Gdańsk
Tobiasz Żuchewicz
Mąż zaufania KWW Grzegorza Brauna
tel.kontakt.: 720 732 197

Szanowny Pan Andrzej Zdun

Ruch Kontroli Wyborów Mazowsze

Prośba o interwencję

Mój mąż Grzegorz Łukasik był bardzo aktywnym członkiem Komitetu Wyborczego Grzegorza Brauna, największym jego donatorem i w dniu wyborów czyli 3.03.2019 miał był członkiem komisji wyborczej, ale został bezprawnie i podstępem wywiedziony z trwającej Mszy Świętej w Kościele Św. Brata Alberta przetransportowany przez ambulans i funkcjonariuszy i uwięziony w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym przy ul. Srebrniki 17 w Gdańsku pod pretekstem psychiatrycznym.

W ok. 20 minut został zakwalifikowany z art. 23 UoOZOP jako śmiertelnie niebezpieczny dla otoczenia.

Jako powód przyjęcia wpisano podrzucenie czapki i zakłócanie porządku. Realnie jako niezwykle dobrodusznie i patriotycznie usposobiony katolik z wykształcenia i zawodu historyk (na rencie) podrzucił on czapkę z ryngrafem Matki Bożej Ostrobramskiej w Orle na znak hołdu i pamięci Żołnierzy Wyklętych a przed Mszą Świętą przy wejściu do Kościoła położył się pobożnie krzyżem.

W szpitalu jest regularnie traktowany bardzo silnymi psychotropami w iniekcjach m.in. Clopixol, Zyprexa – w ilościach powyżej maksymalnie dopuszczanych.

Pomimo moich pism do sądu i prokuratury jest przetrzymywany w szpitalu non stop już 11 dzień i nie otrzymuję żadnej informacji na jakiej podstawie został uwięziony, ani w jakich dokładnie okolicznościach. Wobec mnie, zatroskanego rodzica, przyjaciół upoważnionych przez Grzegorza [Łukasika] zamiast udzielania informacji stosuje się dezinformacje i obstrukcje.

Nieznane są nam powody uwięzienia ani agresywnego „leczenia”. Wpisy o rzekomych stanach maniakalnych i paranoidalnych traktujemy z rodziną i przyjaciółmi jako kłamliwe i urągające godności lekarzy”. Liczne Grzegorza [Łukasika] próby zmiany doktora prowadzącego (dziś młody rezydent), wykonania niezależnej opinii psychiatrycznej zakończyły się niepowodzeniem.
Czyżby był to nowy dramatyczny sposób przeprowadzania wyborów? Jako żona i matka błagam o pomoc. Dodam, że nie da się skontaktować z lokalnym Rzecznikiem Praw Pacjenta. Jest on akurat na zwolnieniu lekarskim.

Dysponujemy bardzo obszernymi materiałami do okazania.

Z poważaniem

Agnieszka Łukasik

Zmieniony ( 15.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.