Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 35 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W POLSCE III arrow niczego ode mnie nie żądali, tylko po prostu bili
Wednesday 26 February 2020 23:52:33.28.
W Y S Z U K I W A R K A
niczego ode mnie nie żądali, tylko po prostu bili Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
25.10.2010.

niczego ode mnie nie żądali, tylko po prostu bili

[Kolejne skutki (a może objawy?) „polityki miłości” : pobicie księdza Ksawerego Wilczyńskiego, niestrudzonego propagatora Objawień Maryi Królowej Polski, proboszcza parafii w Koszutach Małych opodal Wrześni. W sobotę, 23 października 2010 r. Napad nieznanych sprawców MD]

 List Księdza:

Tym razem osobiście zostałem napadnięty wczoraj wieczorem zaraz po zamknięciu własnego

kościoła.

Ten wczorajszy na mnie napad miał dwudniowy wstęp. W nocy w czwartek, zaraz po północy ktoś dzwonił, ale nie zareagowałem.

W piątek wieczorem - po 22-giej z kolei dwóch mężczyzn dzwoniło - bobiło się, aby wejść na plebanię, jak tylko na chwile ich zostawiłem, aby zatelefonować na policję, natychmiast zniknęli.

Z kolei wczoraj, w sobotę, już po wszelkich nabożeństwach, i po zamknięciu przeze mnie kościoła bez żadnego uprzedzenia od razu napadli na mnie i dość mocno pobili, z poważnymi skutkami zwłaszcza na twarzy - brodzie.

Czyli widzę, że napad był doskonale zaplanowany, rozpracowywany konkretnie aż przez trzy kolejne dni. I gorliwie wypełniany. Dodam, że niczego ode mnie nie żądali, tylko po prostu bili. [podkr. md]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.