Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 55 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 19 arrow Cele LGBT: Doprowadzenie do sytuacji, w której młodzież i dorośli staną się niepłodnymi erotomanami
Sunday 12 July 2020 14:24:04.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

SPRAWDZAĆ,czy są dwie pieczęci na karcie. Jeśli brak – wstrzymać pracę Komisji, wymusić kontrolę z góry wszystkich kart – nie oddawać DOWODU RZECZOWEGO.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Cele LGBT: Doprowadzenie do sytuacji, w której młodzież i dorośli staną się niepłodnymi erotomanami Drukuj Email
Wpisał: Ks. Marek Dziewiecki   
25.03.2019.

Cele LGBT: Doprowadzenie do sytuacji, w której młodzież i dorośli staną się niepłodnymi erotomanami

 

Ks. Marek Dziewiecki: dlaczego promocja LGBT szkodzi?

 

14 marzec 2019 Radosław Mizera https://radioplus.com.pl/audycje-radiowe/ks-dziewiecki-przeciwko-promocji-lgbt-w-szkole-36593Celem środowiska LGBT jest doprowadzenie do takiej sytuacji, w której młodzież i dorośli staną się niepłodnymi erotomanami – powiedział pedagog, psycholog i autor wielu książek o dojrzałości ks. Marek Dziewiecki.- Środowiska te chcą seksualizować wszystkich. Ci ludzie mówią, że kierują się orientacją seksualną. Tymczasem tworzą związki niepłodne. Mają wielu partnerów i chcą, żeby wszyscy czynili podobnie. Mówienie w szkole o homoseksualistach sprawi, że prawie każde dziecko uwierzy, że jest taką osobą – przekonywał ks. Dziewiecki.

Dalej pytaliśmy, czy nie ma obawy, że nawet jeśli w Polsce nie zgodzimy się na promocję LGBT to Unia Europejska postawi nas w kącie i będzie wywierała nacisk. - Wszelkie unijne traktaty zostawiają państwom członkowskim niezależność co do regulacji obyczajowych, dotyczących małżeństwa i rodziny. Wystarczy to wyraźnie mówić i tego się trzymać – przypomniał duszpasterz.

Ks. Dziewieckiego bolą informację docierające z Niemiec, gdzie tamtejszy Kościół zapowiada otwarcie seminariów dla homoseksualistów. - To oznacza śmierć Kościoła w tym kraju - stwierdził.

Duszpasterz odniósł się także wyliczeń warszawskich, gdzie mieszka 200 tysięcy członków społeczności LGBT. To więcej niż populacja Radomia. - Te wyliczenia należy porównać do sondaży przedwyborczych, które nie zawsze pokrywają się w rzeczywistością – powiedział gość „Bilansu Dnia”, z którym rozmawiał Radosław Mizera.

https://youtu.be/qdou6LoDo0A23 minutry

Zmieniony ( 25.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.