Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 28 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 19 arrow Cele LGBT: Doprowadzenie do sytuacji, w której młodzież i dorośli staną się niepłodnymi erotomanami
Thursday 24 October 2019 06:21:39.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Cele LGBT: Doprowadzenie do sytuacji, w której młodzież i dorośli staną się niepłodnymi erotomanami Drukuj Email
Wpisał: Ks. Marek Dziewiecki   
25.03.2019.

Cele LGBT: Doprowadzenie do sytuacji, w której młodzież i dorośli staną się niepłodnymi erotomanami

 

Ks. Marek Dziewiecki: dlaczego promocja LGBT szkodzi?

 

14 marzec 2019 Radosław Mizera https://radioplus.com.pl/audycje-radiowe/ks-dziewiecki-przeciwko-promocji-lgbt-w-szkole-36593Celem środowiska LGBT jest doprowadzenie do takiej sytuacji, w której młodzież i dorośli staną się niepłodnymi erotomanami – powiedział pedagog, psycholog i autor wielu książek o dojrzałości ks. Marek Dziewiecki.- Środowiska te chcą seksualizować wszystkich. Ci ludzie mówią, że kierują się orientacją seksualną. Tymczasem tworzą związki niepłodne. Mają wielu partnerów i chcą, żeby wszyscy czynili podobnie. Mówienie w szkole o homoseksualistach sprawi, że prawie każde dziecko uwierzy, że jest taką osobą – przekonywał ks. Dziewiecki.

Dalej pytaliśmy, czy nie ma obawy, że nawet jeśli w Polsce nie zgodzimy się na promocję LGBT to Unia Europejska postawi nas w kącie i będzie wywierała nacisk. - Wszelkie unijne traktaty zostawiają państwom członkowskim niezależność co do regulacji obyczajowych, dotyczących małżeństwa i rodziny. Wystarczy to wyraźnie mówić i tego się trzymać – przypomniał duszpasterz.

Ks. Dziewieckiego bolą informację docierające z Niemiec, gdzie tamtejszy Kościół zapowiada otwarcie seminariów dla homoseksualistów. - To oznacza śmierć Kościoła w tym kraju - stwierdził.

Duszpasterz odniósł się także wyliczeń warszawskich, gdzie mieszka 200 tysięcy członków społeczności LGBT. To więcej niż populacja Radomia. - Te wyliczenia należy porównać do sondaży przedwyborczych, które nie zawsze pokrywają się w rzeczywistością – powiedział gość „Bilansu Dnia”, z którym rozmawiał Radosław Mizera.

https://youtu.be/qdou6LoDo0A23 minutry

Zmieniony ( 25.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.