Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 68 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Prawo 19 arrow Twierdzi, że świadczące o jego odpowiedz. za zbrodnię dowody - nagrania TV - zostały sfałszowane.
Thursday 28 May 2020 13:54:10.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Twierdzi, że świadczące o jego odpowiedz. za zbrodnię dowody - nagrania TV - zostały sfałszowane. Drukuj Email
Wpisał: patryk-jaki-ujawnia   
29.03.2019.

 

 

Twierdzi, że świadczące o jego odpowiedzialności za zbrodnię dowody - nagrania telewizyjne - zostały sfałszowane

https://wiadomosci.wp.pl/zabojstwo-pawla-adamowicza-patryk-jaki-ujawnia-nowe-informacje-o-stefanie-w-6364258696877697a?amp=1bla-bla [---]. A na samym końcu tekstu:

.@TRzymkowski: Stefan W. dokonał zabójstwa z zimną krwią, wykonał to jak komandosi szkoleni latami #AdamowiczPrzypomnijmy, że Stefan W. śmiertelnie ugodził nożem Pawła Adamowicza w połowie stycznia podczas gdańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . 27 - latkowi grozi dożywocie. Do sądu ma wpłynąć wniosek o przedłużenie na kolejne 3 miesiące tymczasowego aresztowania. Według śledczych, areszt jest niezbędny, by przeprowadzić 4-tygodniową obserwację, która odpowie na pytanie o poczytalność zamachowca.

- Cały czas utrzymuje, że tego nie zrobił. Nie przyznaje się do winy .Twierdzi też, że świadczące o jego odpowiedzialności za zbrodnię dowody - również nagrania telewizyjne - zostały sfałszowane - mówi prowadząca śledztwo prokurator Agnieszka Nickel-Rogowska, cytowana przez portal gdansk.naszemiasto.pl

Zmieniony ( 29.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.