Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 25 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para wciąż buzuje arrow Antypolska ustawa 447 została przychylnie potraktowana - za łapówkę?
Friday 23 October 2020 01:11:00.30.
migawki
 

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.[Wprawo]

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Antypolska ustawa 447 została przychylnie potraktowana - za łapówkę? Drukuj Email
Wpisał: Sheldon Adelson   
01.04.2019.

 

 

Antypolska ustawa 447 została przychylnie potraktowana - za łapówkę?

https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5648-tylko-u-nas-skandal-w-usa-antypolska-ustawa-447-zostala-przychylnie-potraktowana-za-lapowke


- Największa dotacja w historii amerykańskiej Partii Republikańskiej wygląda na nagrodę za uchwalenie ustawy 447 pozwalającej domagać się od Polski pieniędzy – ujawnia na łamach Warszawskiej Gazety Jan Piński.


Rekordową dotację 30 mln dolarów (ok. 110 mln zł) na utrzymanie większości w nadchodzących wyborach przez republikanów w amerykańskim Kongresie przekazał miliarder z Las Vegas żydowskiego pochodzenia Sheldon Adelson.

Gdyby gotówka na kampanię mogła przemawiać, to wtedy hazardowy miliarder Sheldon Adelson miałby bardzo dużo do powiedzenia o wyniku wyborów w 2018 r.” – skomentował dziennikarz amerykańskiej stacji telewizyjnej CNN Gregory Krieg. W swoim tekście wprost postawił tezę, że w świetle takiej ilości gotówki przekazanej przez jednego biznesmena, to „cała ustawa o finansowaniu kampanii wyborczych jest żartem”. Chociaż cała sprawa jest zgodna z amerykańskim prawem, to kwota dotacji szokuje.

================

por.: Miliarder z Las Vegas pokryje koszty ambasady USA w Izraelu:

https://www.wprost.pl/swiat/10106573/miliarder-z-las-vegas-pokryje-koszty-ambasady-usa-w-izraelu-prezydent-rozwaza-oferte.html

i podobne można se wyguglać md

Zmieniony ( 01.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.