Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 136 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ukraina, B, L. od kwietnia 14 arrow Wybory na Ukrainie - Błazen zastąpi błazna. [ale Kołomojski i Chabad Lubawicz w tle]
Friday 26 February 2021 10:12:02.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Wybory na Ukrainie - Błazen zastąpi błazna. [ale Kołomojski i Chabad Lubawicz w tle] Drukuj Email
Wpisał: Nathanel   
01.04.2019.

 

 

Wybory na Ukrainie - Błazen zastąpi błazna.

[ale Kołomojski i Chabad Lubawicz w tle]

Nathanel https://nathanel.neon24.pl/post/148316,wybory-na-ukrainie-blazen-zastapi-blazna 

21 kwietnia na Ukrainie odbędzie druga tura głosowania. Do finału dotarło, jak wszędzie dwóch takich samych. Tym razem Ukraińcy maja do wyboru między dżumą i cholerą i potwierdzą że są jełopami . Nimi też muszą rządzić Żydzi - 0,03% społeczeństwa.

Vladimir Zelenskiy, który prowadził najpopularniejszy program komediowy na Ukrainie, zaskoczył wszystkich, gdy ogłosił swoją kandydaturę na głowę państwa. To było tak jakby kandydatem na prezydenta Polski został nagle Wojewódzki albo Górski. [?? nie znam tych nazwisk… MD]

Może nawet Górski bo Żeleński (chłoptaś nie Boy) Żydowski komik,  grał prezydenta Ukrainy w programie telewizyjnym, obecnie chce się pokazać i odegrać prawdziwym życiu. Vladimir Zelenskiy,  gra w  programie„Sługa Ludzi”, założył partię polityczną o tej samej nazwie, zgłosił sie do wyborów w ostatniej chwili i zdezorientowani Ukraińcy oddali na niego ponad 30 % głosów.

Grał nauczyciela, który nagle zaczyna działać w polityce, i staje sie bojownikiem przeciwko korupcji rządu.  Młodziaki dały się na ten numer nabrać.

www.youtube.com/watch

Zelenskiy, lat 40, gwiazdorzy w kanale telewizyjnym „1 + 1” należącym do ukraińsko-izraelskiego miliardera Ihora Kołomojskiego, który ma na pieńku z Poroszenką.Zelenskij i jego przyjaciele z wizytą w synagodze.

Na stronie Facebooka  Zelenskiego znajduje się to zdjęcie  wraz z podpisem: „gang jerozolimski”. (https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-5442528,00.html )

  Zelenskiy jest Żydem zarówno przez rodziców, jak i przez tefilin. W przeszłości odwiedzał Izrael  a nawet mówi kilka słów po hebrajsku. Jeden z jego słynnych programów naśmiewa się z izraelskiej kliniki w Kijowie. Ale im wolno naśmiewać się z siebie.

'Komik' i "klaun" już wkrótce może zostać prezydentem Ukrainy.Może dokonać zmian na takim samym poziomie jak: Palikot, Petru lub Biedroć. Ale ciemny lud to kupi.

PS. Komik i klown ale naszemu Bolkowi i tak nie dorówna.

==========================================

Czyimi słupami byli Tusk (Michał) i Plichta? LOT Kołomojskiego, PiS, Amber Gold. Rabinowicz.

Chabad Lubawicz, kabała - cz. I

Chabad Lubawicz, kabała, masoneria - cz. II

Chabad Lubawicz i całkowita jedność wszechświata, Boga, Tory, Żydów. - cz. III

Zmieniony ( 01.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.