Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 79 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Braun ujawnia o co chodzi z roszczeniami żydowskimi. "Wrogie przejęcie terytorium".
Thursday 22 October 2020 22:35:20.30.
migawki
 

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.[Wprawo]

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Braun ujawnia o co chodzi z roszczeniami żydowskimi. "Wrogie przejęcie terytorium". Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Braun   
08.04.2019.

Braun ujawnia o co chodzi z roszczeniami żydowskimi. "Wrogie przejęcie terytorium".https://nczas.com/2019/04/07/braun-ujawnia-o-co-chodzi-z-roszczeniami-zydowskimi-wrogie-przejecie-terytorium-video/Grzegorz Braun to jeden z liderów Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy, który od dłuższego czasu ostrzega przed zagrożeniami płynącymi ze spłaty roszczeń żydowskich.

Zdaniem Brauna tu wcale nie chodzi o pieniądze…

 

Nawet gdybyśmy zostali na poziomie 65 miliardów dolarów, wiecie państwo ile to jest 65 miliardów dolarów? Nikt nie wie, nikt nie miał przy sobie takiej gotówki w życiu – zaczął Grzegorz Braun.

Więc ktoś pomógł mi to przeliczyć, gdybyśmy tak od jutra zaczęli Żydom wypłacać, no nie mamy z czego, ale zapożyczymy się tam, i powiedzmy że milion dolarów dziennie wpływa na konto wskazane przez starszego sierżanta sztabowego Danielsa i ambasadora Weissa.

Dziennie przelewamy milion dolarów, wiecie kiedy skończymy się rozliczać? Za sto siedemdziesiąt parę lat. Mówię o tym, żebyście Państwo rozumieli, że czy 60 czy 300 miliardów dolarów, to są sumy z kosmosu, wszyscy świetnie wiedzą, że to podstawy prawnej nie ma.

Grzegorz Braun przypomniał też, że właściwie już zgodnie z dokumentami międzynarodowymi wszystkie roszczenia Żydowskie zostały spłacone i nie ma podstaw do wysuwania nowych.

Ponieważ to są sumy z kosmosu, najważniejsze żeby Polacy rozumieli, że tu nie chodzi o pieniądze. Finalnie nie chodzi o pieniądze. Nie chodzi też o czysto łajdacka satysfakcję z poniewierania Polakami. Chodzi o wrogie przejęcie terytorium – podsumował Braun.

[A jeszcze dalej – chodzi o zniszczenie Polski katolickiej, oddanej Chrystusowi i Jego Matce Mirosław Dakowski]

==============================

Tu całe wystąpienie:

https://youtu.be/pXbuE4e7Ep8

Zmieniony ( 08.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.