Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 19 arrow Tracimy Kościół czyli zawał Polski
Friday 10 April 2020 05:10:38.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Tracimy Kościół czyli zawał Polski Drukuj Email
Wpisał: Leszek Misiak   
08.04.2019.

 

 

Tracimy Kościół czyli zawał Polski

Leszek Misiak, Wyd. Oficyna AURORA. https://www.oficyna-aurora.plKsiążka „Tracimy Kościół czyli zawał Polski” to pierwsze kompendium, które w 30 rocznicę ustaleń Okrągłego Stołu dokonuje podsumowania udziału władz Kościoła w zmowie z 1989 r. - skutków nie tylko ustrojowych, ale przede wszystkim społecznych, gospodarczych, socjologicznych, moralnych, obyczajowych. Z książki dowiemy się szczegółów nt. udziału władz Kościoła w tej zmowie, o ogromnych, uzyskanych na jej podstawie, zyskach Kościoła, także materialnych [przez ludzi Kościoła md] i o zacieraniu uwikłania biskupów w spisek z Kiszczakiem i Geremkiem - zdradę narodu w 1989 r., ukrywaną przez Kościół do dziś.

Dowiemy się z niej również:

- prawdy o Smoleńsku. Poznamy dowody - że nie było zamachu, nie było błędu pilotów, wypadku losowego, choć był międzynarodowy spisek.

Poznamy tych, którzy na tej operacji mieli odnieść polityczny zysk, szczegóły ich okrutnego planu i dowiemy się, kto im w tym przeszkodził. Nikt dotąd w tak klarowny sposób, ukazujący cui bono, nie ukazał wydarzeń 10/04 i rzeczywistych przyczyn ukrywania oraz zacierania prawdy, demaskujących rządy okrągłostołowe - zarówno PO jak PiS, a także osobiście J. Kaczyńskiego. Autor udowadnia, kto, po co i w jaki sposób wykorzystał rzekomą katastrofę i jak obecne władze wciąż wykorzystują Kościół i wydarzenia smoleńskie do gry politycznej i oszukiwania Polaków;

- prawdy o masońskiej sieci, która oplatała ks. Popiełuszkę, o ukrytych winowajcach i rzeczywistych motywach zbrodni na księdzu i przyczynach krycia jej sprawców, także przez władze Kościoła;

- o antynarodowym spisku polskich świeckich katolickich i jak masoneria przeniknęła do środka polskiego Kościoła po 1981 r., jak niszczyła Dzieło Prymasa Tysiąclecia oraz jak wykorzystała wizerunek Jana Pawła II w swoich planach.

- o wciąż trwającym sojuszu ołtarza z tronem (PiS-owskim) i nadziei na odnowę ojczyzny w ruchu maryjnym oraz w powrocie do twardej polityki Kardynała Wyszyńskiego wobec marksistów.

- o „szarej eminencji” pro globalistycznych sił działającej na zapleczu news roomu TV Trwam i Radia Maryja oraz o zdradzie przez ośrodek toruński Marszu Niepodległości 2018 r.

Dzięki książce odkryjesz fałsz podstawionego nam od 1989 r., jako prawdziwego, świata.

Takiej książki na polskim rynku dotąd nie było.

===============

Książka formatu A5, objętość 456 stron. Będzie kosztowała 45 zł.

=======================

Spis treści:

Słowo od wydawcy

Zamiast wstępu

Ks. Popiełuszko w sieci masońskiej. Męczennicy i konfidenci.

Srebrniki od Kiszczaka

Pomost do zdrady, czyli przedmurze zła

Dlatego tak boją się Maryi. Niewygodny prymas

Jak masoni wykorzystali wizerunek Jana Pawła II

Korzenie zła

Utracony honor, zdewaluowany patriotyzm

Smoleńska pętla Kaczyńskiego (i kościoła)

Zaczęło się od menory w Magdalence

IV rozbiór Polski

Oszustwo rzekomej prawicy

O. Rydzyk i pojednanie polsko-rosyjskie

Zakończenie

Zmieniony ( 08.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.