Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 54 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Papieże 19 arrow Franek nie klęka przed Najśw. Sakramentem. "Ma zwyrodnienie kolana". Ale morderców całuje po butach.
Friday 29 May 2020 17:26:11.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Franek nie klęka przed Najśw. Sakramentem. "Ma zwyrodnienie kolana". Ale morderców całuje po butach. Drukuj Email
Wpisał: papież Franciszek   
15.04.2019.

Ten Franek nie klęka przed Najświętszym Sakramentem. "Ma zwyrodnienie kolana".

Ale morderców całuje po butach.

https://youtu.be/Hklrog6xjuA

papież Franciszek”

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szokujace-zachowanie-papieza-franciszka-calowal-po-nogach-afrykanskich-politykow

Dziwne wypowiedzi i zachowania Jezuity Jorge Bergoglio zasiadającego na tronie piotrowym w Watykanie, który nazywany jest papieżem Franciszkiem, od dawna szokują Katolików na całym świecie. Tym razem papież dał popis w Sudanie Południowym, gdzie ku konsternacji zgromadzonych, zaczął całować po nogach afrykańskich polityków. 

[obrzydliwe zdjęcia w powyższym artykuliku md]

Niezwykłe zachowanie głowy Kościoła Katolickiego miało być rzekomo próbą przekonania sudańskich polityków do pokoju. Trudno jednak uwierzyć, że zrozumieli ten wiernopoddańczy gest. Nie sposób wyobrazić sobie jakiegokolwiek rabina, czy imama, który całuje kogokolwiek po nogach. Brak szacunku Franciszka do sprawowanego urzędu jest wprost porażający. 

[---]

Zmieniony ( 15.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.