Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 47 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Francja 19+ arrow "Allah szybko odpowiedział", "Lubię patrzeć na efekt karmy". "Mam gdzieś Notre Dame".
Saturday 08 August 2020 16:40:17.30.
W Y S Z U K I W A R K A
"Allah szybko odpowiedział", "Lubię patrzeć na efekt karmy". "Mam gdzieś Notre Dame". Drukuj Email
Wpisał: imigranci i lewacy   
16.04.2019.

"Allah jest wielki”, "Allah szybko odpowiedział", "Lubię patrzeć na efekt karmy".

Islamscy imigranci i lewacy cieszą się z pożaru Notre-Dame: „Mam gdzieś Notre Dame bo mam gdzieś historię Francji”

https://medianarodowe.com/muzulmanie-ciesza-z-pozaru-notre-dame/


Przekaz z miejsca wczorajszego dramatu zszokował cały świat. Płonąca katedra Notre-Dame wywołała jednak lawinę lajków, śmiechów i serduszek ze strony islamskich imigrantów.

„Allah jest wielki”, „Allah szybko odpowiedział”, „Lubię patrzeć na efekt karmy” – to tylko niektóre komentarze muzułmanów na widok płonącej katedry Notre-Dame.

Okazuje się jednak, że tragedia cieszy także lewicowych działaczy: „Mam gdzieś Notre Dame w Paryżu bo mam gdzieś historię Francji” „ludzie płaczą nad kawałkami drewna, wallah, za bardzo lubicie francuską tożsamość, a my mamy ją w dupie, to wasz problem białasy”. Członkini kierownictwa lewicowego związku studentów UNEF.” – informuje Adam Gwiazda.

„Nabijacie się z islamu. Popieracie faceta, który żartuje z Mekki. Allah szybko odpowiedział”, „Nie cieszę się, ale lubię patrzeć na efekt karmy. Myślę o Palestynie, Syrii, Libii, Jemenie, Mali, Algierii, Wietnamie. Notre-Dame ginie w płomieniach” – przekazuje inne komentarze muzułmanów Adam Gwiazda.

Przypominamy, że wczoraj tuż przed 19-ta w katedrze pojawił się ogień. Obszar w centrum Paryża wokół katedry został ewakuowany. Z płonącej katedry uratowano relikwie męki Pańskiej oraz skarbiec.

Zmieniony ( 16.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.