Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 47 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow ZIMA rządu \"braci\" arrow Tajne rozmowy MSZ z Departamentem Stanu USA nad ustawą 447 JUST
Wednesday 26 June 2019 17:54:07.27.
migawki

Zadziwiająca jest potęga naszych wrogów i równie zadziwiające są ich słabości. Istnieje stare przysłowie:

Złość często sama siebie złością niszczy. [Tolkien]

Wszystkich zainteresowanych twórczością Andrzeja Sarwy proszę o pokorną modlitwę o jego zdrowie.

                                                       Bardzo to TERAZ potrzebne!!                                                     

=====================

Publiczny różaniec w intencji zadośćuczynienia Panu Bogu za grzechy aborcji i w obronie życia dzieci nienarodzonych

 
W Y S Z U K I W A R K A
Tajne rozmowy MSZ z Departamentem Stanu USA nad ustawą 447 JUST Drukuj Email
Wpisał: Stanisław Michalkiewicz   
16.04.2019.

Tajne rozmowy MSZ z Departamentem Stanu USA nad ustawą 447 JUST

Red. Michalkiewicz demaskuje zdradę!http://macgregor.neon24.pl/post/148509,red-michalkiewicz-demaskuje-zdradeSprawa najwyższej wagi!

Informacja podana na pejsie przez red. SM:

Oto notatka polskiego MSZ z rozmowy nad ustawą 447 JUST z Departamentem Stanu USA! - Stanisław Michalkiewicz cytuje i omawia notatkę sporządzoną z rozmowy, z 25 października 2018 roku, pełnomocnika ministra SZ ds. kontaktów z diasporą żydowską Jacka Chodorowicza ze swoim odpowiednikiem z p. Thomasem Yazdgerdim, specjalnym posłannikiem Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu, potwierdzającą tok tajnych umów między rządami Polski i Stanów Zjednoczonych nad realizacją majątkowych roszczeń żydowskich organizacji Przemysłu Holokaustu wobec Polski.


https://www.youtube.com/watch?v=D98IP1WWAx8

Komentarz redakcji ASME:

Tenże przedstawiciel strony amerykańskiej "konsekwentnie podkreślał, że zdaje sobie sprawę, iż sprawa restytucji musi być rozpatrywana w horyzoncie czasowym 2019 roku jako roku wyborczego w Polsce, z podstawowym terminem w postaci wyborów do parlamentu na jesieni 2019 roku. Podkreślił, że strona amerykańska jest zainteresowana, aby w okresie do wyborów parlamentarnych w Polsce, a jednocześnie do momentu przekazania do Kongresu raportu w ramach ustawy JUST strona polska w konkretny sposób posunęła kwestię restytucji do przodu.

Postęp w kwestii restytucji zdefiniował jako »przystąpienie przez stronę polską do procesu prowadzącego do definitywnego rozwiązania kwestii restytucji«, który to proces rozumiał jako »podjęcie rozmów z przedstawicielami społeczności żydowskich, przede wszystkim - negocjacji o charakterze finansowym, mających na celu ustalenie konkretnych kwot możliwych rekompensat«, które - jego zdaniem - »mogą mieć częściowy charakter«.

Podkreślił, że strona amerykańska nie oczekuje i nie spodziewa się działań legislacyjnych w określonym wyżej horyzoncie czasowym, natomiast uważa za możliwe konkretne rozmowy i działania nie mające wymiary publicznego i formalnego" - Stanisław Michalkiewicz cytuje w swoim wideoblogu, w telewizji internetowej TVASME, część treści notatki sporządzonej z rozmowy, z 25 października 2018 roku, pełnomocnika ministra SZ ds. kontaktów z diasporą żydowską Jacka Chodorowicza ze swoim odpowiednikiem z p. Thomasem Yazdgerdim, specjalnym posłannikiem Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu, potwierdzającej tok tajnych umów między rządami Polski i Stanów Zjednoczonych nad realizacją majątkowych roszczeń żydowskich organizacji Przemysłu Holokaustu wobec Polski.
https://www.youtube.com/watch?v=D98IP1WWAx8

Mówiąc krótko, zachodzi uzasadnione podejrzenie, że obecne władze w tajemnicy przed narodem dogadują się z USA w sprawie żydowskich wymuszeń rozbójniczych, tzn. zostana one zrealizowane w zamian za gwarancję zewnętrznych znamion władzy. Ze względu na rok wyborczy sprawa jest utrzymywana w tajemnicy, ale po wygranej PiS-u na jesieni br., ruszą z kopyta prace legislacyjne mające nadać pozór legalności żydowskiej grabieży Polski (nie pierwszej w historii, ale tym razem mającej znamiona ostatecznego rozwiązania tzn. Endloesung der Polenfrage).

Polscy patrioci z PiS-u mogą zupełnie nie zdawać sobie z tego sprawy (np. Czy Polska zwróci organizacjom żydowskim mienie bezspadkowe? Patryk Jaki: po moim trupie! -NB, słowo „zwróci” w tytule jest merytorycznym błędem)

Jednym z adresatów omawianej przez red. Michalkiewicza notatki był min. Czaputowicz, co oznacza, że podczas swojego przemówienia w Sejmie z 15 marca br świadomie kłamał w sprawie ustawy 447 i wprowadzał opinię publiczną w błąd, najprawdopodobniej z polecenia Jarosława Kaczyńskiego.

Co możemy robic w tej sprawie, to informować (prawda jest straszną bronią!), organizować się, wspierać Konfederację (za jej najsłabsze ogniwo uważam JKM, dlatego trzeba go wybrać do PE, żeby tam doprowadzał neomarksistów do szału, co i tak nie ma dla nikogo jakiegokolwiek znaczenia) i w przypadku osób wierzących modlić się do Pana historii o pomoc, bo potrzebujemy jej bardziej niż kiedykolwiek przez ostatnie 75 lat.

[W przypadku politycznych romantyków, mesjanistów, prometeistów i innych cudaków, apelowałbym, żeby chociaż raz w życiu zawiesili na kołku troskę o ukraiński Krym, o białoruską demokrację, o prawa człowieka w Wenezueli i prawa zwierząt w Burundi, gdziekolwiek to jest i skupili się tym razem na sprawie, która stanowi największe zagrożenie dla samego bytu narodu polskiego od roku 1939].

PS

Dopiero teraz zauważyłem, że ten sam temat porusza w swoim tekscie kol. Światowid: U447 JUST: PiS ukrywa prawdę w sprawie żydowskich roszczeń 


Zmieniony ( 16.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.