Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Narodowcy arrow Sprawa ustawy 447 nabiera tempa. Marsz #STOP447 - 11 maja w Warszawie.
Thursday 09 July 2020 03:40:49.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sprawa ustawy 447 nabiera tempa. Marsz #STOP447 - 11 maja w Warszawie. Drukuj Email
Wpisał: Robert Bąkiewicz   
18.04.2019.

 

 

Sprawa ustawy 447 nabiera tempa.

Marsz #STOP447 - 11 maja w Warszawie.

Robert Bąkiewicz


Warszawa, 18.04.2019 r

Szanowni Państwo,


trwa okres składania zeznań podatkowych. Jeżeli tylko widzą Państwo cel i sens w naszych działaniach, to
bardzo proszę o przekazanie 1% swoich podatków na cele statutowe Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości”. Wsparcia na kampanię #NieDlaRoszczeń można udzielić przy pomocy odnośników na dole niniejszej wiadomości.

Już teraz wszystkim za wspieranie całego zespołu bardzo dziękuję.Sprawa ustawy 447 nabiera tempa. Zbiórki podpisów połączone z akcjami informacyjnymi podnoszą świadomość Polaków i utrzymują temat w przestrzeni mediów internetowych. To powoduje, że wywieramy coraz większy nacisk nie tylko na media głównego nurtu, ale również na polityków różnych ugrupowań, którzy sprawie poświęcają coraz więcej uwagi.

Wczoraj
redaktor Stanisław Michalkiewicz na łamach Mediów Narodowych ujawnił tajną notatkę Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Została ona sporządzona podczas rozmowy pełnomocnika ministra spraw zagranicznych ds. kontaktów z diasporą żydowską, Jacka Chodorowicza, z Thomasem Yazdgerdinem, który reprezentował Departament Stanu USA ds. Holokaustu.

Z notatki wynika, że Departament Stanu USA oczekuje od polskich władz realizacji wypłat roszczeń dotyczących mienia bezdziedzicznego.Zgodnie z treścią notatki strona amerykańska daje polskiemu rządowi do zrozumienia, że do czasu wyborów parlamentarnych nie będzie naciskała w sprawie roszczeń żydowskich. Do tego momentu będą prowadzone jedynie tajne rokowania niemające charakteru ani publicznego ani formalnego.

Czy w tak ważnej dla Polaków sprawie rozmowy powinny być niejawne i utrzymywane w tajemnicy przed opinią publiczną? W związku z cenzurą w tym temacie w mediach głównego nurtu zostałem zaproszony wraz z red. Stanisławem Michalkiewiczem do Sejmu RP na specjalną konferencję prasową, której przebieg mogą Państwo zobaczyć poniżej. Poseł Robert Winnicki złożył w tej sprawie interpelację, którą można przeczytać klikając w odnośnik - interpelacja.Coraz więcej informacji wskazuje, że kampania #NieDlaRoszczeń jest ostatnią deską ratunku dla Polski. Widząc zagrożenie w nasze działania angażuje się coraz szersze grono wolontariuszy, w tym również naukowcy.

Na naszych zbiórkach można zobaczyć dr Annę Mandrelę, dr Wojciecha Golonkę, a także dr Bawera Aondo-Akaa. Zarówno Oni jak i szerokie grono publicystów już zapowiedziało swój udział w marszu #STOP447, który odbędzie się 11 maja w Warszawie.

Tego dnia musimy wszyscy wyjść na ulicę już nie po to, aby świętować odzyskanie niepodległości, ale żeby niepodległości Polski bronić!

Dlatego powinniśmy się licznie stawić 11 maja, tak samo, jak mobilizujemy się co roku na Marszach Niepodległości. Już teraz rezerwujmy sobie czas.Nasze działania oparte są o Państwa comiesięczne wpłaty.  Dzięki Państwa wsparciu nasz zespół może prowadzić Media Narodowe, zorganizować marsz #STOP447 i koordynować kampanię #NieDlaRoszczeń. W Państwa imieniu walczymy o przyszłość Polski, która ma być domem naszych dzieci. Jeszcze nigdy nie wydaliśmy tylu pieniędzy na projekt inny niż Marsz Niepodległości, ale głęboko wierzę, że jest to inwestycja, która opłaci się Polsce. Dlatego pragnę prosić w miarę Państwa możliwości o wpłaty, które pomogą nam poświęcić się dla naszego wspólnego dobra.

Obecnie za wsparcie udzielone za pośrednictwem poniżej zamieszczonych odnośników otrzymają Państwo od nas książkę, koszulkę lub oficjalny plakat z Marszu Niepodległości. Żeby otrzymać podarunek w formie poniższych gadżetów należy nacisnąć na jeden z nich i przejść przez system, który ułatwi nam udzielenie wsparcia i zebranie odpoweidnich informacji do realizacji wysyłki.  


Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem,


ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU


PS Zanim skończyłem pisać ten list usunięto moje konto na portalu społecznościowym facebook bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Wszystkich znajomych zapraszam do polubienia mojegj strony na tym kanale - odnośnik do strony na portalu facebook Roberta Bąkiewicza. Na koniec przypominam jeszcze o skromnym wsparciu naszego zespołu.DANE DO PRZELEWU:

 

Stowarzyszenie 
"Marsz Niepodległości"
ul. Majdańska 1 lok.11 
04-088 Warszawa

     

TYTUŁEM: 

 

Darowizna na cele statutowe

     

NUMER RACHUNKU (PKO BP):

 

34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

     

DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH:

 

SWIFT BPKOPLPW

     

KONTO WALUTOWE (PKO BP):

 

EUR – 35 1020 1013 0000 0602 0403 3205 
USD – 40 1020 1013 0000 0402 0403 3213 
GBP – 45 1020 1013 0000 0202 0403 3221


Zmieniony ( 18.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.