Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 43 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow ZIMA rządu \"braci\" arrow Co bzyka w trzczynie
Saturday 04 July 2020 16:02:20.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Co bzyka w trzczynie Drukuj Email
Wpisał: Pan Piperman i pan Biberglanc   
22.04.2019.

Co bzyka w trzczynie

Stanisław Michalkiewicz http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4459

Felieton  •  tygodnik „Najwyższy Czas!”  •  22 kwietnia 2019Panie Piperman, dlaczego sze pan nie solidaryzujesz ze strajkiem nauczycieli? My wszyscy jesteśmy za nauczycielami, niech ony mają dodatkowe wakacje. A pan, panie Piperman co? Pan myślisz, że pan jesteś jakiś wielki puryc?

Ja nigdy nic nie myślę, panie Biberglanc. Po co ja mam coś myśleć, jak za mnie myśli pani reżyserowa Hollandowa, co to ma „córunię lesbijkę” i inne takie „ludzie kultury”? Jak ony sze solidaryzują z nauczycielami, to wystarczy i takie Żydki jak my już nie muszą sze wystawiacz na pierwszą linię. Niech głupie goje sze przepychają, bo jak ony sze przepychają, to ony już nie myszlą o amerykańskim sekretarzu stanu. A sekretarzu stanu już w październiku będzie składał Kongresu sprawozdanie, jak polskie głupie goje spełniają nasze życzenia. Jak Kongresu zobaczy, że ony sze migają, to Kongresu już tam obmyszly takie środki dopingujące, że aż im sze zagotuje.

Pan myszlisz, panie Piperman, że ony z tymi nauczycielamy zrobiły taką ustawkę, żeby nikt nie myszlał o Kongresu?

Ja nigdy nic nie myszlę; ile razy trzeba panu, panie Biberglanc, powtarzacz takie rzeczy? Ale dobrze; jak ja bym, dajmy na to, myszlał, to ja bym sobie tak pomyszlał. Bo patrz pan, kiedy ony urządziły ten strajk? Ano wtedy, kiedy w szkołach są egzaminy, a tylko patrzecz, jak rozpoczną sze matury. Znaczy sze, ony wzięly i z tych uczniów zrobiły zakładników, jak jakie islamskie terrorysty. A jak te ucznie zobaczą, że zostały zrobione w bambuko przez nauczycieli, to ony same zastrajkują, nie przyjdą do szkoły i co wtedy? Kogo będą nauczyciele uczyły, na przykład o holokaustu?

Co pan, panie Piperman, mówisz takie rzeczy! O holokaustu to ony muszą nauczacz, czy mają strajk, czy nie mają! Niech sobie strajkują przy czytaniu i pisaniu, przy rachunkach, przy historii – zanim im nasze Muzeum nie przygotuje odpowiedniej wersji – czy przy geografii – ale nie przy holokaustu! Jak ony by przestały nauczacz o holokaustu pod pretekstem strajku, to – uważasz pan – zaraz by zostały oskarżone o antysemityzm, a tego to już nie przetrzymałby nawet ich ten – wi hajst der goj? - o, ten cały Broniarz. Ony o holokaustu muszą nauczacz, a jak zastrajkowałyby ucznie, to policja by ich wyłapała i na naukę o holokaustu zagoniła pałami do szkoły. Myszlisz pan, panie Piperman, że my będziemy żartowały i pozwalały głupim gojom robić co ony chcą?

Panie Biberglanc, jak pan jeszcze raz mnie zapytasz, co ja myszlę, to ja zrobię do widzenia się z panem. Ja raz na zawsze pana mówię, że ja nigdy nic nie myszlę!

No dobrze, już dobrze panie Piperman. Nu, ja wiem, że pan nigdy nic nie myszlisz, ale pan wiesz co bzyka w trawie.

W trawie, panie Bibleglanc, nic nie bzyka. Bzyka to w trzczynie w tym – jakże mu tam – o, w Szczebrzeszynie. A kto bzyka? Ano kszcządz.

Co pan mówisz takie rzeczy, panie Piperman! Kszcządz bzyka w trzczynie? A kogo on bzyka w tej trzczynie?

Ony bzykają ministranty, a w każdym razie tak pisze Michniku w swojej judische Zeitung. Jak on tak napisze, to zaraz jakiś ministrantu sobie przypomina, że był bzyknięty, on ydże do niezawisłego sądu i sądu zaraz mu daje odszkodowanie i dożywotnią rentę – a ony płacą, bo ony sze bardzo tego boją, żeby ich nikt nie posądżył o pedofilii. Teraz nawet papieżu przepraszał takiego jednego, co mówił, że został bzykniety, no to powiedz pan sam – czy pan byś nie założył przemysłu bzykowania, co to ony go nazywają molestowaniem?

To jest dobry interes, to jest lepszy interes, niż globalne oczeplenie. Ja słyszałem, że ten bzyknięty założył taką fundację: „Nie bzykajcze sze”, czy jakoś tak i on zachęca wszystkich, żeby szły do sądu. Teraz nawet Wielce Czczygodna Joanna Scheuring-Wielgus kandyduje do tego, jakże mu tam – a, tego Parlamentu Europejskiego – no i przypomniała sobie...

Co sobie przypomniała? Że kszcządz ją bzyknął?

Nie, nie bzyknął, a tylko wypytywał ją, czy już sze bzykała. I ona sze obraziła i teraz kandyduje z partii tego Biedronia, co to sze bzyka z panem Śmiszkiem i pojechała do papieżu i tego papieżu objechała, że on toleruje bzykanie i w ogóle.

I w ogóle, powiadasz pan, panie Piperman? Nu, to jest bardzo poważne zarzuty, bo w ogóle to on, ten papieżu, toleruje Wielkanoc, a jaka to Wielkanoc, kiedy wiadomo, że rabiny dały żołnierzom sporo pieniędzy i ony potem opowiadały, jak było. Ale rabiny swoje, a głupie goje swoje. Sporo pieniędzy, powiadasz pan, panie Biberglanc? To znaczy – ile? Bo pan wiesz, że jak się kiedysz Żydki modliły w synagodze, to jeden cały czas wrzeszczał na Pana Boga, żeby On jemu dał 500 dolarów. I jak tak wrzeszczał, to podszedł do niego jeden taki starszy i mądrzejszy i powiedżał: masz tu 500 dolarów i wynosz sze, bo my sze tu modlimy o większe pieniądze!

Nu, to ile to jest, to sporo?

Ja nie wiem, ile to było to sporo wtedy, ale teraz sporo, to 300 miliardów dolarów, które głupie goje będą muszały nam zapłaczycz, jak tylko Kongresu ich przyciśnie. Ach, panie Piperman! Ja sze już rozmarzam. Ja oczyma duszy już widzę, ile za to można będże wypicz i zakąszycz i ja żałuję, że ja mam już 60 lat.

Niech pan nie żałuje panie Biberglanc, pan wie, że teraz ludże żyją i po 150 lat, a co najmniej po 118 i w dodatku mają kuratory, co to w ich imieniu sprzedawają kamienice, a potem idą do niezawisłego sądu, że ich zniesławiło, a sądu przyznaje im Recht. To i pan wypijesz co tam pan lubisz i zakąszysz gęszym pipkiem i niech pana będże na zdrowie!

Nu, tosz mnie pan poczeszył, panie Piperman – ale powiedz pan, dlaczego pan nie popierasz nauczyczeli? Ony chcą, żeby ich popieracz, bo jak ich nie będą popieracz, to ony będą musiały skończycz ten strajk bez podwyżki. To ony sze denerwują, tym bardżej, że rząd zapłaczył łamistrajki. Pan popieraj nauczyczeli, ja panu bardzo proszę!

A co pana tak na tych nauczyczelach zależy, panie Biberglanc? Mówią, że ten – wi hajst der goj? - a, ten cały Broniarz, dogadał się ze Schetyną i ony obydwa obmyszliły ten strajku. No to jak ony sze dogadały, to co pana do tego? Jaki pan masz w tym interes?

Jak ja bym panu nie znał to ja bym pomyszlał, że pan jestesz dżecko. Ale ja panu znam i ja sze dżywię, że pan wierzysz w takie rzeczy. Pan naprawdę wierzysz, że ten cały Schetyna może cosz wymyszlycz? On tyle wie, co zje, a i to nie zawsze, to jak on może cosz wymyszlycz? Ten Broniarz, to już prędzej. On ma i hotel i knajpy i biuro turystyczne i on żyje, jak pączek w maszle. Ale jak on tak dobrze żyje, to jak pan myszlysz, z kim on dobrze żyje? Przeczesz nie z nauczyczelami, no nie?

Zmieniony ( 22.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.